Data premiery Call of Duty Warzone w sezonie 6 jest większa w Black Ops Cold War | Gry | Zabawa


Data premiery 6 sezonu Call of Duty w Black Ops Cold War będzie ostatnim wielkim hukiem przed premierą COD Vanguard.

Oznacza to, że więcej treści jest promowanych do Zimnej Wojny niż Call of Duty Warzone, co ma sens.

Podczas gdy Warzone pozostanie ogromną grą, która działa obok Vanguard, oczekuje się, że zimna wojna zniknie bardziej w tle, tak jak wcześniej Modern Warfare.

Deweloperzy Treyarch już zaczęli udostępniać swoje plany na sezon 6 zimnej wojny, w tym nową mapę Zombie.

Porzuceni to nazwa nowej mapy, która zadebiutuje w czwartek, 7 października, oficjalną datę premiery 6. sezonu.

Jak zwykle oczekuje się, że Call of Duty Cold War zostanie zaktualizowane 24 godziny wcześniej, a następnie wydana zostanie cała nowa zawartość.

Podobnie jak wszystkie post-premierowe doświadczenia Zombie w Zimnej Wojnie, ta nowa, oparta na rundach mapa będzie dostępna za darmo, zapewniając zakończenie pierwszego rozdziału historii Dark Aether.

Pierwszą udostępnioną informacją dotyczącą sezonu Zombies 6 jest to, że nowa mapa znajduje się na Ukrainie, a Treyarch potwierdził dziś fanom:

„Jak fani dowiedzieli się z najnowszego Intela w piątym sezonie, dyrektor Requiem ma plany dotyczące Samanthy Maxis, wykorzystując niekonwencjonalne metody, aby „pomóc” jej zrozumieć moce, które rozwinęła podczas pobytu w Mrocznym Eterze.

„Requiem i Omega rozpoczęły rywalizujące operacje mające na celu wydobycie sierżanta Kazimierza Żykowa z Ciemnego Eteru, wierząc, że ten „zagubiony Rosjanin” – radziecki żołnierz, który zamknął portal w Projekcie Endstation – będzie kluczem do powstrzymania niszczycielskiej siły przed wkroczeniem do naszego świata .

A teraz uciekinier z Omegi Siergiej Ravenov dostarczył Requiem dane wywiadowcze, szczegółowo opisujące ogromny nowy portal eterowy budowany na zachodniej Ukrainie.

„Z agentką Maxis rozumiejącą ścieżkę, która ją czeka – i jej własną rolę w określaniu losu naszego wymiaru – stawka nie może być wyższa”.

Wspaniała wiadomość zostanie podzielona przez Tryarch jeszcze w tym tygodniu, kiedy zostanie wydany pierwszy zwiastun rozgrywki Call of Duty w sezonie 6.

Oczekuje się, że po tym nastąpią szczegóły dotyczące tego, co jest planowane w Warzone, a deweloperzy Raven Software pozostają na razie wyciszeni w mediach społecznościowych.

Ale wraz z kolejnym dużym rozszerzeniem zawartości Warzone związanym z uruchomieniem Call of Duty Vanguard, listopad wydaje się być miesiącem, w którym Battle Royale ponownie zdominuje procedury.





Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BB164D07809040F19D8C53854F47EAD4&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1498707%2FCall-of-Duty-Season-6-release-date-Warzone-big-Black-Ops-Cold-War-update&c=8438467127172162543&mkt=fr-fr