Data premiery Call of Duty Vanguard: Czy nowy COD wychodzi z mapą Pacific Warzone? | Gry | Zabawa


Call of Duty Vanguard stanie się w tym tygodniu nową grą COD w bloku, a Black Ops Cold War zniknie w tle.

Nie będzie tak samo w przypadku Call of Duty Warzone, które pozostanie głównym i centralnym punktem planów Activision na 2021 rok i później.

Wraz z premierą Vanguard w grze wprowadzane są znaczące zmiany, a nowa mapa Pacyfik zastąpi Verdansk.

To odważne posunięcie, biorąc pod uwagę, że Verdansk pozostało główną mapą Warzone, nawet po dodaniu Wyspy Odrodzenia.

Verdansk był już wcześniej niszczony, ale wymiana dała tylko nowe punkty zainteresowania i świeżą warstwę farby.

Activision potwierdziło, że Verdansk zostanie całkowicie usunięty w tym roku, ustępując miejsca nowej mapie Pacyfiku, która stanie się ostoją dla wszystkich.

Jak długo mają fani COD, zanim Verdansk zniknie, a nowa mapa Warzone stanie się jedyną grą w mieście?

JAK DŁUGO POJAWI SIĘ NOWA MAPA WARZONE?

Activision przedstawiło obszerny plan, w jaki sposób ma nadzieję zintegrować Vanguard z Call of Duty Warzone, w tym wraz z uruchomieniem nowej mapy i przepustką bojową.

Dobrą wiadomością dla tych, którzy obawiają się odejścia Verdansk, jest to, że jego następca nie pojawi się w tym tygodniu wraz z Call of Duty Vanguard.

Data premiery Vanguard została ustalona na 5 listopada, co oznacza, że ​​niedługo fani COD doświadczą nowej kampanii II wojny światowej i trybu wieloosobowego.

Zamiast tego nowa mapa Call of Duty Warzone – nazwana Caldera – pojawi się 2 grudnia, wraz z nowym Battle Pass i systemem Anti-Cheat na PC.

Dla tych, którzy kupili Vanguard, zostanie wprowadzony okres wczesnego dostępu, a gracze tylko z Warzone dołączą 3 grudnia 2021 r.

Wiadomość od Activision wyjaśnia: „Warzone zmieni tytuł na Call of Duty: Warzone Pacific lub „Warzone Pacific”. Nowy Pacific oficjalnie startuje w ramach pierwszego sezonu zawartości Vanguard. Mapa mniej więcej wielkości Verdansk, którą zastąpi w ramach aktualizacji, ta nowa mapa opiera się na dwuletnich badaniach i słuchaniu społeczności.

„Zbudowana na tej samej technologii i silniku, co Call of Duty: Vanguard, ta mapa jest atrakcyjna wizualnie, ponieważ jest gotowa do obsługi uzbrojenia nowej gry i będzie obsługiwać w pełni zoptymalizowaną rozgrywkę międzyplatformową, postępy i wsparcie między generacjami.

„To, podobnie jak Warzone jako całość, będzie również wspierać RICOCHET Anti-Cheat. Nasza nadchodząca inicjatywa, wspierana przez zespół oddanych profesjonalistów skupionych na walce z nieuczciwą rozgrywką, będzie miała już kilka backendowych funkcji zabezpieczających przed oszustwami do czasu premiery Vanguard 5 listopada.

„W ramach aktualizacji sezonu pierwszego, RICOCHET Anti-Cheat wdroży aktualizacje po stronie serwera do Warzone, a także nowy, wewnętrznie opracowany sterownik na poziomie jądra na PC, aby pomóc w identyfikacji oszustów, co może umożliwić graczom na wszystkich platformach skoncentruj się bardziej na zabawnych nowych ofertach w Vanguard i Warzone Pacific. Sterownik na poziomie jądra zostanie następnie wydany dla Vanguard w późniejszym terminie”.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6E9EC208C23745899E0D7767CC4DC1E7&url=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fentertainment%2Fgaming%2F1515486%2FCall-of-Duty-Vanguard-release-date-Is-new-COD-coming-out-with-Pacific-Warzone-map&c=14799936356488523174&mkt=fr-fr