Data premiery 2. sezonu Warzone 2: ujawnienie przyszłości Battle Royale!


Data premiery sezonu 2 Warzone 2: Darmowa gra wideo Battle Royale na PS4, PS5, PC, Xbox One i Xbox One S autorstwa Infinity Ward i Raven Software. To kontynuacja nadchodzącego Call of Duty: Warzone w 2020 roku.

W grę można grać niezależnie od Call of Duty: Modern Warfare II, które ukaże się w 2022 roku. Zadebiutowało ono wraz z pierwszym sezonem dodatku Modern Warfare 2. Gra obsługuje graczy na wielu platformach i wprowadza nowy tryb ekstrakcji o nazwie DMZ.

Activision zapowiedziało Warzone 2.0 na Call of Duty Next we wrześniu 2022 roku; gra została wydana 16 listopada 2022 r., a obie gry zostały uwzględnione w ujednoliconym programie uruchamiającym o nazwie Call of Duty HQ.

Rozgrywka w Warzone 2

Podstawowy tryb gry w Warzone 2.0 nazywa się Battle Royale i rozgrywa się podobnie do oryginału, polegając na tym, że gracze rywalizują na stale kurczącej się mapie. Gra rozpoczyna się, gdy gracze skaczą ze spadochronem na dużą mapę i wchodzą w interakcje z innymi graczami.

Kiedy gracze są eliminowani, obszar gry zmniejsza się, ściskając pozostałych graczy na mniejszych przestrzeniach. Nowa funkcja Circle Collapse w Warzone 2.0 pozwala na jednoczesne pojawienie się wielu koncentrycznych kręgów na mapie i zwijanie się w jeden większy, gdy stają się mniejsze.

Podobnie jak w oryginalnej Strefie wojny, gdy gracz umiera, zostaje teleportowany do „Gułagu”, miniaturowej areny, na której umarli walczą ze sobą o szansę na wskrzeszenie na głównej mapie.

W Warzone 2.0 mecze w Gułagu rozgrywane są w formacie 2 na 2 i od czasu do czasu mogą w nich występować kombatanci AI znani jako „więźniowie”, których gracze muszą wytropić, aby odzyskać klucz i uciec.

Waluta w grze powraca, umożliwiając graczom zaopatrzenie się we wszystko, od elementów kosmetycznych po nową broń i zestawy atutów, w dowolnym z wielu punktów sprzedaży na mapie.

W Warzone 2.0 żołnierze AI odgrywają bardziej centralną rolę, broniąc kluczowych placówek na głównej mapie gry. Aby przejąć twierdze i zdobyć znajdujące się w nich łupy, gracze mogą zdecydować się na walkę z wrogami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

Wraz z wydaniem Warzone 2.0 pojawia się nowy tryb ekstrakcji o nazwie DMZ. W strefie zdemilitaryzowanej gracze walczą z wrogami kontrolowanymi przez komputer i ludzi, jednocześnie szukając zapasów, z którymi mogą uciec (znana również jako Strefa Wykluczenia).

Gracze rozpoczynają z niewielkim ekwipunkiem, który można wykorzystać do przechowywania łupów zdobytych podczas meczów; ten ekwipunek można zwiększyć, wypełniając misje frakcyjne, dając graczom dostęp do dodatkowych gwarantowanych miejsc na broń lub szansę na odblokowanie podstawowej broni i nagród kosmetycznych, których można użyć zarówno w Warzone 2.0, jak i Modern Warfare 2.

W Warzone 2.0 mapa nazywa się Al Mazrah i jest osadzona w pustynnym środowisku z 18 różnymi punktami orientacyjnymi. Mantling, nurkowanie do pozycji leżącej i pływanie to niektóre nowe mechaniki ruchu.

Warzone 2.0 oferuje progresję międzyplatformową i funkcje społecznościowe w Warzone Mobile, nowym tytule stworzonym specjalnie na urządzenia mobilne, a także udostępnia przejście z Modern Warfare II.

Data premiery sezonu 2 Warzone 2

W środę, 1 lutego 2023 roku, odbędzie się premiera 2. sezonu Warzone 2. Mimo braku oficjalnego potwierdzenia przez Activision możemy być pewni tej daty dzięki aktualnemu licznikowi przepustki bojowej sezonu 1.

Nowe funkcje aktualizacji Sezonu 2 staną się dostępne natychmiast po zakończeniu Sezonu 1, który również ma zakończyć się tego dnia. W sezonie 2 fani mogą spodziewać się publikacji nowych treści w każdy wtorek o 10:00 czasu pacyficznego.

Czy w 2. sezonie Warzone 2 pojawi się nowa mapa Resurgence?

Nic na temat nadchodzącego sezonu nie zostało potwierdzone, ale nowa mapa wielkości kęsa w stylu Resurgence będzie głównym tematem kolejnego znaczącego spadku zawartości Warzone 2. Znany znawca Call of Duty, Tom Henderson, poinformował niedawno, że w nadchodzącej aktualizacji sezonu 2 może zostać uwzględniona mniejsza mapa battle royale.

W tej chwili szczegóły, takie jak ostateczne ustawienie mapy i dokładna data wydania, są nadal nieznane. Ta potencjalna mapa może pojawić się na początku lub w środku sezonu w ramach aktualizacji Reloaded.

Wyciek broni z sezonu 2 Warzone 2

Nic na temat nadchodzącego sezonu nie zostało potwierdzone, ale nowa mapa wielkości kęsa w stylu Resurgence będzie głównym tematem kolejnego znaczącego spadku zawartości Warzone 2. Znany znawca Call of Duty, Tom Henderson, poinformował niedawno, że w nadchodzącej aktualizacji sezonu 2 może zostać uwzględniona mniejsza mapa typu battle royale.

W tej chwili szczegóły, takie jak ostateczne ustawienie mapy i dokładna data wydania, są nadal nieznane. Ta potencjalna mapa może pojawić się na początku lub w środku sezonu w ramach aktualizacji Reloaded.

Prosimy o dalsze odwiedzanie strony Techballad.com w celu uzyskania aktualizacji. Zachowaj naszą witrynę jako zakładkę, abyś mógł szybko wrócić, aby sprawdzić nowe treści. Gra inspirowana Resident Evil 2 dostępna przez ograniczony czas!

Źródło : https://techballad.com/warzone-2-season-2-release-date/