Czym są Iron Trials 84 w Warzone?


W miarę upływu czasu Call of Duty: Warzone zespół programistów Raven musiał wprowadzić nowe, ciekawe tryby, aby rozgrywka była świeża i przyjemna. Teraz w Warzone pojawia się zupełnie nowy tryb, który zastępuje tryb duetów. Ten nowy tryb nazywa się Iron Trials 84 i jest unikalnym podejściem, które pojawi się w grze.

Czym są Iron Trials 84 w Warzone?

Ten nowy tryb gry Iron Trials będzie kładł duży nacisk na czas do zabicia. Ta mechanika będzie znacznie większa, dzięki czemu gracze będą strzelać więcej strzałów w cel, aby zabić. Bardzo ciekawą zmarszczką, która również zostanie dodana, jest usuwanie darmowych zrzutów wyposażenia.

To sprawia, że ​​pieniądze są o wiele ważniejsze i stwarzają sytuacje, w których gracze będą musieli używać łupów luzem więcej, niż by chcieli, zwłaszcza że większość przedmiotów ze stacji zakupu ma wyższe ceny. Usunięto również niektóre ulepszenia polowe, takie jak Zatrzymywanie mocy i Martwa cisza.

Kolejną dużą zmianą w tym trybie jest Gułag. Gułag nie będzie już miał broni akimbo ani strzelb, a także w większości usuwa użyteczność. Jednak gracz, który wygra Gułag, odrodzi się z tym, czym wygrał. Pojazdy również będą rzadsze, a startowy łup również będzie inny. Wszystkich tych zmian można doświadczyć w tym nowym trybie w Warzone tak długo, jak jest on w rotacji.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D517E37A8E1C46659584A64EFCE3D031&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fwhat-is-iron-trials-84-in-warzone%2Far-AAPDzUw&c=9080950868969273369&mkt=fr-fr