Czym jest wyspa Rebirth po zmroku? Objaśnienie nowego trybu Warzone


Wyspa Rebirth wraca do Call of Duty Warzone w tym tygodniu ze zmianą, którą wszyscy od razu zauważą.

Rebirth After Dark to nowe podejście do trybu gry, w który będzie można grać w ten weekend w ramach najnowszej rotacji playlist Activision.

I chociaż wiele rzeczy ma pozostać bez zmian, jest przynajmniej jedna zmiana, o której fani będą chcieli wiedzieć.

Call of Duty: Warzone | Zwiastun filmowy „Ostatnia walka” sezonu piątego

BridTV

11114

Call of Duty: Warzone | Zwiastun filmowy „Ostatnia walka” sezonu piątego

https://i.ytimg.com/vi/X5fQ3APBw64/hqdefault.jpg

1080574

1080574

środek

13872

Czym jest wyspa Rebirth po zmroku?

Rebirth Island After Dark będzie nowym trybem, który pojawi się w piątek 2 września na wszystkich platformach.

W trybie wariantowym gracze Call of Duty będą walczyć ze sobą w godzinach wieczornych, a to oznacza walkę z innymi drużynami na zwykłej mapie po zachodzie słońca.

To samo doświadczenie pojawiło się w ograniczonym czasowo trybie Rebirth of the Dead, dobrą wiadomością jest to, że zombie nie będą w tym czasie wędrować. Zamiast tego oczekuje się, że twórcy Raven Software zachowają te same zasady, co normalna gra Resurgence.

Oznacza to, że nie będzie Gułagu, a gracze będą mogli wracać na mapę tyle razy, ile chcą, dopóki jeden z ich kolegów z drużyny pozostanie przy życiu. Odrodzenie jest wyłączone na późniejszych etapach mapy, a liczba graczy powinna pozostać taka sama, jak w zwykłym meczu.

Najnowsze wiadomości dotyczące wydania Rebirth Island After Dark dodają: „Rebirth Island otrzyma również specjalny tryb ograniczony czasowo „Rebirth After Dark” w piątek 2 września do niedzieli 4 września, który pozwoli graczom doświadczyć tego fana ulubione przeżycie po zachodzie słońca.”

W nadchodzący weekend warto śledzić najnowsze wiadomości udostępnione przez Raven Software, ponieważ potwierdzą one wszelkie inne zmiany wprowadzone w trybie odrodzenia na wyspie Rebirth.

Jak wspomniano powyżej, Rebirth After Dark zastąpi każdy inny wariant Rebirth 2 września i będzie częścią weekendowej rotacji playlisty wraz z innymi trybami:

Operacja: Quady z ostatniego połączenia
Duety, tria i quady w trybie Battle Royale
Kup z powrotem solo Battle Royale
Plądruj Quady
Quady Odrodzenie Fortune’s Keep
Rebirth After Dark Solo, duety, tria i quady.

Z innych wiadomości, Best Pokemon GO Great League Team/Pokemon na wrzesień 2022 r.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6311fe73d3e043e08b8dcd6d1d8a00d7&url=https%3A%2F%2Fwww.hitc.com%2Fen-gb%2F2022%2F09%2F01%2Fwhat-is-rebirth-island-after-dark-warzone%2F&c=3560318837383167317&mkt=fr-fr