Czym jest tryb realizmu Warzone? Wyjaśnienie zasad


Z każdą aktualizacją gier w dzisiejszych czasach twórcy zawsze dodają eksperymentalny tryb ograniczony czasowo, w którym gra będzie się różnić od zwykłych zasad gry i środowiska. Czasami jest to szeroko odbierane przez fanów, że twórcy decydują się nawet na uczynienie go stałym trybem w grze, a czasami są zmuszeni przywrócić tryb dla społeczności. W tym artykule przyjrzymy się, kiedy powraca tryb realizmu Warzone i wszystko, co musisz wiedzieć. Tryb Warzone Realism jest częścią gry Call of Duty: Warzone. Call of Duty: Warzone to darmowa gra typu battle royale opracowana przez Infinity Ward i Raven Software i wydana przez Activision. Jest częścią 2019 roku Call of Duty Modern Warfare i jest powiązany z latami 2020 Call of Duty: Black Ops: Zimna wojna i 2021 Call of Duty: Straż Przednia.

Gra została wydana 10 marca 2020 r. na platformy takie jak PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 5 i Xbox Series X/S, wprowadzone w sezonie 2 Nowoczesna Wojna zadowolony. Gracze będą rywalizować z innymi graczami online w grze, maksymalnie 150 na mecz. Gracze rywalizują ze sobą w ograniczonych czasowo trybach gry, które obsługują nawet do 200 graczy. Dostępne są również tryby, w tym Plunder, Rebirth Resurgence, Buy Back Solos i inne. Kolejną wspaniałą cechą gry jest granie w nią na wielu platformach, a nawet między platformami między trzema połączonymi grami.

Call of Duty: Warzone to darmowa gra typu battle royale opracowana przez Infinity Ward i Raven Software i wydana przez Activision.

Z Strefa wojny, autorzy wprowadzają nowy system waluty w grze, z którego można korzystać na Kup Stacje, znalezione na mapie i wokół niej. Od momentu premiery gra ogólnie otrzymała pozytywne recenzje zarówno krytyków, jak i fanów. Wiele pochwał dotyczyło głównie map w grze. W kwietniu 2021 roku wydawca gier Activision ogłosił, że gra przekroczyła 100 milionów aktywnych graczy.

Przeczytaj także: Jak wyjaśniono zakończenie bogów: Szczegóły fabuły o grze Kagome Kagome!

Czym jest tryb realizmu Warzone?

Czym więc jest tryb Realizmu w Call of Duty: Warzone? Jak sama nazwa wskazuje, ten tryb jest również grą Battle Royal, ale ogólna gra będzie znacznie bliższa rzeczywistości i stąd nazwa Tryb Reality. Jeśli bardzo interesujesz się grą Battle Royal, będziesz wiedział, jak trudne będzie granie w Battle Royal, gdy jej mechanika rozgrywki jest zbliżona do rzeczywistości.

Dlatego wielu graczy uwielbia grać w ten tryb gry, ponieważ ten tryb jest jednym z najtrudniejszych trybów gry w grze. W tym trybie konflikty stają się znacznie bardziej intensywne i nieprzewidywalne. Wraz z powrotem aktualizacji fani są bardzo podekscytowani możliwością ponownego wypróbowania tego trybu gry. Będzie to również doskonała okazja dla tych, którzy nie mieli okazji wypróbować trybu Call of Duty: Warfare Realism, gdy został on wprowadzony po raz pierwszy.

Czym więc jest tryb Realizmu w Call of Duty: Warzone? Jak sama nazwa wskazuje, ten tryb jest również grą Battle Royal, ale ogólna gra będzie znacznie bliższa rzeczywistości. Kredyty obrazkowe: Youtube/Geekypastimes

Objaśnienie zasad trybu realizmu w Warzone

Teraz, gdy wiemy już o trybie Warzone Reality, przyjrzyjmy się specjalnościom tego trybu. Ten tryb gry oferuje zwiększone obrażenia przy trafieniu w głowę, ograniczony HUD, brak mapy na głównym ekranie gracza, co oznacza, że ​​gracze muszą ręcznie znaleźć drogę w mao. Członkowie drużyny nie będą widoczni na ekranie. Będą widoczne tylko na mapie. ale tylko na mapie

Kiedy tryb Realism powróci do Call of Duty: Warzone?

Teraz, gdy wiemy już wszystko o aktualizacji Warzone Realism, spójrzmy na datę premiery trybu Warzone Realism. Dla tych, którzy zastanawiają się, kiedy tryb Warzone powróci w COD Warzone, z przyjemnością informujemy, że tryb Realizmu powrócił do gry w dniu 30 września aktualizacji listy odtwarzania. Wraz z aktualizacją można było również zobaczyć powrót Solo Buy Backs i Plunder Trio.

Co to jest tryb realizmu Warzone

tryb Realizmu powrócił do gry 30 września, aktualizacja playlisty

Przeczytaj także: Call Of Duty Zimna wojna sezon 6: Data premiery Wszystko, co wiemy do tej pory

Source : https://otakukart.com/what-is-warzone-realism-mode-rules-explained/