Czym jest Puchar Strefy Wojny? Wyjaśnienie nowego trybu Warzone LTM


Przesuń się Liga Rakietowa, Call of Duty po prostu wskoczył na boisko i przyniósł własną piłkę.

Strefa wojny 2 ma nowy tryb ograniczony czasowo o nazwie „Puchar Strefy Wojny” i chce zmierzyć się z jedną z największych gier na rynku.

Od czasu do czasu pojawiają się nowe tryby gry, które urozmaicają tytuł i przypominają takie gry aureola 3jest nowy, zwariowany tryb, w którym gracze mogą grać w prawie zupełnie inną grę.

Strefa wojny 2 urozmaicił swój katalog LTM, dodając coś, co może zostać na jakiś czas, jeśli będzie dobrze. To może wystarczyć, aby strącić dużego psa z góry, a przynajmniej zrobić Liga Rakietowa pot.

Czym jest tryb gry „Warzone Cup”. Strefa wojny 2?

Obraz za pośrednictwem Activision

W tym konkretnym trybie gry o ograniczonym czasie gracze jeżdżą na quadach i wykorzystują swoje umiejętności Rocket League do zdobywania bramek. Oczywiście mistrzostwa świata są do tego inspiracją, więc fani mogą na razie cieszyć się golami ATV.

Użytkownicy zostaną podzieleni na dwie trzyosobowe drużyny i zmierzą się na polu Al Easima. Otrzymają zdolność impulsową dołączoną do ich quadów, co ułatwi trafienie w poprzeczkę.

Mecze trwają pięć minut, a na koniec wygrywa strzelec z największą liczbą bramek. Gracze będą mogli również podnieść „Paski wstrząsowe”, które mogą przyspieszyć Twoje quady w określonym kierunku. Może być również użyty przeciwko pojazdom terenowym wroga.

W tym konkretnym przypadku nie ma broni Strefa wojny 2 tryb gry, więc będziesz musiał trzymać palec z dala od tego spustu przez co najmniej pięć minut w swoim Puchar Strefy Wojny bitwy!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6396b5817c0243c78e26598f99fb0fab&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwhat-is-warzone-cup-ltm-warzone-mode-explained&c=9193398715857242410&mkt=fr-fr