Czy Warzone 2 ma broń nuklearną? | Czy atomówka w Warzone 2 jest prawdziwa?


Call of Duty: Warzone 2 został wreszcie wydany fanom, którzy nie mogą się doczekać nowego wyzwania w Al Mazrah. Gracze z całego świata spędzają godziny w Battle Royale, zadając niszczycielskie obrażenia wrogom w tej nowej krainie. Wraz z włączeniem taktycznej broni jądrowej do Nowoczesna wojna 2 multiplayer i filmy z Strefa wojny 2 pojawia się nuke, wielu graczy jest ciekawych, czy jest uwzględniona.

Nuki w Call of Duty są znani z natychmiastowego zakończenia meczu, a osoba, która je upuściła, wychodzi na wierzch. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, czy Strefa wojny 2 ma bombę atomową i czy krążące filmy są prawdziwe.

Czy Strefa wojny 2 mieć atomówkę?

Okazało się, że Strefa wojny 2 ma broń nuklearną w grze, ale nie jest to łatwa rzecz do zdobycia. Jeden ze streamerów Twitcha, Stellar, został niedawno uznany za pierwszą osobę, która dostała nagrany Tactical Nuke Strefa wojny 2 czego jesteśmy świadomi po wykonaniu skomplikowanej misji, która wymagała od niego poszukiwania trzech różnych materiałów na całej mapie, a następnie obrony broni nuklearnej.

Wydaje się, że aby nawet uruchomić kontrakt, który pozwala graczom szukać materiałów nuklearnych, gracze będą musieli najpierw wygrać wiele gier. Kiedy już to zrobią, będą musieli zebrać trzy różne materiały nuklearne i dostarczyć je do bomby atomowej. Po tym wydaje się, że następuje odliczanie, które potencjalnie może dać przeciwnikom czas na rozbrojenie broni.

Jeśli odliczanie dojdzie do zera, gra natychmiast się zakończy. Gracze zobaczą jasny biały błysk, zanim ekran stanie się czarny i pokaże nazwę drużyny, która go zdetonowała. Nie będzie to coś, z czym gracze będą musieli często sobie radzić dzięki wysiłkowi wymaganemu do osiągnięcia tego celu, ale jest to na stole dla najlepszych graczy w grze.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63780ea179174e74808c1e4c38405c3c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fdoes-warzone-2-have-a-nuke&c=10675479079468108636&mkt=fr-fr