Czy Warzone 2 będzie mieć czat zbliżeniowy?


Warzone 2 ma wstrząsnąć ustaloną formułą CoD BR nowymi innowacjami i zmianami, ale czy czat zbliżeniowy będzie jednym z nich?


Nie trzeba dodawać, że Activision ciężko pracuje, aby upewnić się, że Warzone 2 stanie na własnych nogach jako osobna gra Battle Royale od oryginalnego doświadczenia Warzone.

Nowa mechanika kręgów, tryb DMZ i ciekawe odświeżenie Gułagu sprawiają, że kontynuacja darmowej gry BR Call of Duty jest zupełnie inna.

Wśród wszystkich zadumy i zastanawiania się nad Warzone 2, fani pytają również, czy gra będzie zawierała czat zbliżeniowy. Ustawienia dźwięku dobrze sprawdziły się w konkurencyjnej strzelance Escape From Tarkov, a gracze chcą wiedzieć, czy zmierza do Al Mazrah w Warzone 2.

Jak korzystać z czatu zbliżeniowego w Warzone 2

Po pierwsze, tak, Call of Duty: Warzone 2.0 będzie zawierać czat zbliżeniowy po raz pierwszy w CoD.

Wszystkie informacje, które do tej pory udało nam się zebrać, głównie z wydarzenia Call of Duty Next, to to, że czat zbliżeniowy będzie domyślnym ustawieniem po uruchomieniu gry.

Oznacza to, że jak tylko wejdziesz do Al Mazrah, czat zbliżeniowy zostanie włączony i będziesz mógł słyszeć innych graczy.

Jeśli nie masz pewności, co to jest, czat zbliżeniowy zasadniczo otwiera wszystkie linie komunikacyjne, a jeśli jesteś w bliskiej odległości od wrogiego gracza, będziesz mógł słyszeć jego szczękanie mikrofonu i odwrotnie – pozwalając na zasadzki i upał chwili planowania lub paniki.

W tej chwili nie jest jasne, czy będzie to stała funkcja, której nie można wyłączyć, czy też twórcy pozwolą ci ją zmienić według własnego uznania. Zaktualizujemy ten przewodnik, gdy dowiemy się więcej o Warzone 2 i korzystaniu z czatu zbliżeniowego.

Czy Modern Warfare 2 ma czat zbliżeniowy?

Na razie wygląda na to, że Modern Warfare 2 nie ma czatu zbliżeniowego i ta funkcja jest zarezerwowana tylko dla Warzone 2.

Podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy, jeśli okaże się, że odniesie sukces w Warzone 2, a fani zażądają tego wystarczająco, twórcy mogą zdecydować się na wdrożenie go w pewnym momencie w przyszłości MW2.

Ponieważ oczekuje się, że gra będzie miała dwuletni cykl, pozostawia to dużo czasu, aby Modern Warfare 2 otrzymało poszukiwaną funkcję.


Aby uzyskać jeszcze więcej wiadomości i treści Warzone 2, sprawdź podobno mapę Resurgence w drodze w 2023 roku, a także informacje o długo oczekiwanych treściach Modern Warfare 2 i Warzone 2 Season 1.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://charlieintel.com/warzone-2-proximity-chat/207127/