Czy streamer Warzone, Repullze, jest potajemnie najlepszym DJ-em na świecie?


Upuszcza bangery przed wpadnięciem do Warzone.

Streamer Hector „Repullze” Torres jest znany ze swoich umiejętności w Call of Duty Warzone, ale nikt tak naprawdę nie mówił o jego podwójnym życiu jako DJ-a.

W 2021 roku transmisje Repullze zwykle zaczynały się od podskakującej playlisty z piosenkami EDM. Przy akompaniamencie świateł stroboskopowych i jego niezłomnej charyzmie cały segment przypominał występ na scenie na prawdziwym festiwalu muzycznym.

Repullze zawsze rozbudza fanów przed grą w Warzone

Gdy tłum zaczyna wibrować i przesyłać datki i subskrypcje, streamer używa swojej płyty rezonansowej jako samplera, nagrywa frazy przez mikrofon i remiksuje je z muzyką elektroniczną w tle.

W tym klipie możesz usłyszeć, jak sampluje zwroty „dziecko poziomu 3” i „zabić”, gdy otrzymuje darowizny od wielu widzów.

Pamiętaj, że film zawiera wyraźne „OSTRZEŻENIE STROBE”, więc postępuj ostrożnie.
Maska LED streamera dopełnia jego muzyczny wygląd DJ-a

Zrzut ekranu: Joseph Asuncion/ONE Esports

Podczas gdy jego ponadprzeciętne umiejętności didżejskie sprawiły, że widzowie rozdmuchali czat, Repullze nosił kolorową maskę LED, która była wisienką na szczycie całego występu.

Naśladując Daft Punk i Marshmello, postać DJ-a streamera polegała na przekazywaniu publiczności dobrych wibracji.

Dzięki temu, że Repullze rozpoznawał każdego subskrybenta poprzez muzykę i remiksy, wniósł nowy poziom rozrywki do swoich fanów i kategorii Warzone na Twitchu.Do dziś streamer od czasu do czasu włącza światła stroboskopowe i pudło rezonansowe, aby rozpocząć transmisję z hukiem. Jeden z setów DJ-a można złapać na jego oficjalnym kanale Twitch.Śledź ONE Esports na Facebooku i Świergot aby uzyskać więcej wiadomości, przewodników i artykułów dotyczących COD.

CZYTAJ WIĘCEJ: Repullze, Booya i Swagg ujawniają prawdziwe pochodzenie swoich imion w grze

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640c201deb364da590c058875508ebec&url=https%3A%2F%2Fwww.oneesports.gg%2Fcall-of-duty%2Frepullze-secretly-the-best-dj%2F&c=1712979693123263737&mkt=fr-fr