Czy punkty COD zostaną przeniesione do Warzone 2?


Czy Twoje punkty COD z Warzone zostaną przeniesione do Warzone 2?? Z Warzone 2 na horyzoncie fani battle royale na całym świecie już przygotowują się do przejścia na nową grę. Nie, oryginalny Warzone się nie wyłącza. Ale bądźmy szczerzy, wszyscy wskoczą do Warzone 2. I dzięki tej zmianie wielu graczy chciałoby wiedzieć, co stanie się z ich zgromadzonymi punktami COD. Czy będziesz w stanie przenieść punkty COD do Warzone 2? Czytaj dalej, ponieważ wyjaśniamy wszystko, co musisz wiedzieć.

Czy punkty COD z Warzone przeniosą się do Warzone 2?

Zastanawiasz się więc, co stanie się z Twoimi Punktami COD Warzone? Po uruchomieniu Warzone 2 16 listopada serwery Warzone 1 zostaną tymczasowo wyłączone. Niemniej jednak gra nie zostanie trwale zamknięta, a po kilku tygodniach nadal będzie można grać w Warzone. Jednak gra, przemianowana na Warzone Caldera, nie będzie już miała sklepu w grze. Nie będzie też nowych sezonów, nowych karnetów bojowych ani nowych elementów kosmetycznych. Nowa zawartość do Warzone i innych starszych gier Call of Duty będzie bardzo nieliczna, jeśli w ogóle coś zdobędziemy.

Na szczęście Twoje punkty COD z Warzone nie zostaną w tyle. Activision potwierdziło, że będziesz mógł przenieść i wykorzystać wszystkie swoje punkty ze starszych gier Cal of Duty w Warzone 2. Zasadniczo Twoje punkty COD nie są powiązane z konkretną grą. Są one raczej powiązane z Twoim kontem Activision. Tak więc, bez względu na to, w którą grę Call of Duty grasz, będziesz mieć dostępne punkty Call of Duty. Tak więc, jeśli planujesz przejść na Warzone 2, twoje punkty będą tam, łatwo dostępne. Niestety nie możemy powiedzieć tego samego o Twoich skórach i innych kosmetykach. Nie zostaną one przeniesione z Warzone do Warzone 2.Źródło : https://www.gosunoob.com/cod-warzone-2/cod-points-carry-over-transfer/