Czy nadal możesz zdobyć wyposażenie w Warzone 2?


Call of Duty: Modern Warfare 2 oficjalnie wszedł w fazę beta, w której gracze testują wszystkie nowe funkcje. Pokaz CoD Next zawierał kilka unikalnych aspektów, na które gracze mogą się spodziewać w Modern Warfare 2 oraz Strefa wojny 2. Oficjalny blog Activision zwrócił uwagę na nową funkcję o nazwie Sklep, która służy jako ulepszone stacje zakupu w Strefa wojny 2. Możesz kupować i ulepszać broń i wyposażenie, w tym tworzoną przez siebie niestandardową broń. Oczywiście fani chcą się dowiedzieć, czy system Loadout nadal działa podobnie w Strefa wojny 2.

Jest kilka poważnych zmian, a być może najważniejszą z nich jest to, że zrzuty wyposażenia nie będą dostępne w Strefa wojny 2. Biorąc to pod uwagę, gracze wciąż mają szansę na zakup niestandardowej broni, którą zbudowali u rusznikarza. Więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcji Sklepu, mamy dla Ciebie ochronę. Oto, co gracze powinni wiedzieć o nowych dropach Kup Stacje i Wyposażenia Strefa wojny 2.

Czy możesz kupić zestaw wyposażenia? Strefa wojny 2?

System zrzutów wyposażenia jest zastępowany bronią niestandardową, co oznacza, że ​​gracze nie mogą kupić zrzutu Strefa wojny 2. W Strefa wojnygracze mogli kupić zestaw wyposażenia z bronią główną i dodatkową, taktyczną i zabójczą oraz trzema atutami. W Strefa wojny 2możesz kupować tylko gotowe, niestandardowe bronie w Sklepie.

Oprócz w pełni wyposażonej wymiany zrzutu Loadout, inna znacząca zmiana w Strefa wojny 2 jest usunięcie profitów. Bonusy nie będą dostępne za Strefa wojny 2 na starcie. Brak możliwości wyposażenia Perków z pewnością zmieni pewne aspekty rozgrywki, a gracze muszą się do tego przystosować. Podobnie, elementy wyposażenia Taktycznego i Zabójczego znajdują się teraz jako łupy naziemne.

Możesz przygotować te bronie przed rozpoczęciem meczu. Udaj się do rusznikarza i zbuduj broń, zanim dodasz ją do różnych miejsc. Jednak brak profitów, śmiercionośnych, taktycznych i drugorzędnych w zrzutach wyposażenia wpłynie na to, jak gracze dostosują każdą klasę w Strefa wojny 2.

W Sklepie nadal można otrzymać zwroty od Kupującego z Oddziału. Podobnie, możesz kupić niektóre elementy wyposażenia, takie jak zbroja, serie zabójstw i maski przeciwgazowe w sklepie. Gracze mogą również zakupić określone wyposażenie ograniczone czasowo, które po zakupie są usuwane ze Sklepu. Gracze mogą sprawdzić szereg innych zmian na oficjalnym blogu Activision. Zalecamy również śledzenie Call of Duty oraz Totem NieskończonościTwittera, aby być na bieżąco z nadchodzącymi zmianami w Strefa wojny 2.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6326438a6aa64dd29e3b4b4df044e8bc&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fcan-you-still-get-loadouts-in-warzone-2&c=3077944629073597641&mkt=fr-fr