Powrót Massive Resurgence do Strefy Wojny 2 – Sprawdź teraz!

Tryb Massive Resurgence powraca do gry Strefa wojny 2!

Gracze Call of Duty Warzone 2 nie mogą się doczekać powrotu jednego z najpopularniejszych i najciekawszych trybów gry – Massive Resurgence. Ten ograniczony czasowo tryb wykorzystuje popularne doświadczenie Resurgence i rozszerza je, aby pasowało do znacznie większej mapy Al Mazrah. Czy Massive Resurgence wraca do Strefa wojny 2? Tak, właśnie ogłoszono, że tryb powróci tylko na krótki okres czasu!

Massive Resurgence będzie dostępny tylko przez tydzień

Oddział Nieskończoności ogłosił, że Massive Resurgence Solos i Trio będą ponownie dostępne od 24 maja 2023 r. Playlista Battle Royale prawdopodobnie pozostanie tylko przez krótki czas, podobnie jak jej początkowy wygląd. Wersja Duos and Quads była już dostępna w tygodniu rozpoczynającym się 17 maja 2023 r.

Czym jest Massive Resurgence?

Massive Resurgence to większa wersja popularnej gry Battle Royale opartej na odrodzeniu, wydana po raz pierwszy na początku Strefa wojny 2 Sezon 3. Zajmuje dużą mapę Al Mazrah i pozwala graczom doświadczyć wyjątkowej rozgrywki, gdzie każdy z około 150 graczy w lobby ma nieograniczoną liczbę odrodzeń przez pewien czas, o ile jeden gracz w drużynie przeżyje. To doskonały sposób na zwiększenie liczby eliminacji i szlifowanie poziomów broni.

Dlaczego gracze kochają Massive Resurgence?

Od czasu oryginału Strefa wojny, Resurgence był ulubieńcem fanów. Jednak Massive Resurgence przenosi grę na zupełnie nowy poziom, pozwalając graczom doświadczyć tej wyjątkowej rozgrywki na głównej mapie Battle Royale, Al Mazrah. Dodaje to dodatkowej warstwy emocji i intensywności, ponieważ na całej mapie jest tak wielu graczy.

Cody Perez – pisarz z Destructoid

Cody Perez jest wielkim fanem Destructoid od ponad dekady, a także niezależnym pisarzem różnych publikacji. Teraz pracując dla Destructoid, ma szansę dzielić się swoją pasją do Final Fantasy XIV, Pokemonów, Call of Duty i wielu innych gier.

Źródło: https://www.destructoid.com/is-massive-resurgence-coming-back-to-warzone-2-answered/.