Czy COD Warzone Mobile ma datę premiery?


Call of Duty: Warzone Mobile to ekscytująca nowa gra, która ma zostać uruchomiona na urządzeniach mobilnych i zapewni graczom nowe wrażenia COD po poprzedniej odsłonie.

Przed wydarzeniem Call of Duty Next, które ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu, Activision opublikowało nowy zwiastun nadchodzącej gry COD Warzone i jest na co czekać. Czy jednak COD Warzone Mobile ma datę premiery?

Czy COD Warzone Mobile ma datę premiery?

Poza zwiastunem COD Warzone Mobile, który otrzymaliśmy od Activision, nie ma oficjalnej daty premiery gry. Activision wykonuje fantastyczną robotę, utrzymując w tajemnicy ważne informacje o grze, aby uniknąć przecieków, dopóki gra nie będzie gotowa do testów beta, zakładając, że przejdzie przez to.

CODWarzoneMobile-TTP

Wydarzenie Call of Duty Next ma rozpocząć się 15 września i spodziewamy się, że Activision opublikuje więcej ogłoszeń i ujawni jeszcze więcej informacji na temat nadchodzącej gry Call of Duty Warzone Mobile.

Transmisja na żywo zaprezentuje nie tylko treści w COD Warzone Mobile, ale zostaną ogłoszone inne gry Call of Duty, takie jak Modern Warfare II i wiele innych. Docelowo spodziewamy się oficjalnej daty premiery COD Warzone Mobile po wydarzeniu Call of Duty Next.

Wokół COD Warzone Mobile jest dużo szumu, co czyni ją jedną z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych 2023 roku. Jeśli otrzymamy datę premiery 15 września, prawdopodobnie będzie to około połowy 2023 roku, ale może to być globalna premiera jako test beta może odbyć się na początku 2023 r. lub, jeśli będziemy mieli szczęście, pod koniec 2022 r.

Activision stworzyło oficjalne konto na Twitterze, a także kanał YouTube dla Call of Duty Warzone Mobile, a oba konta aktywnie upuszczają istotne informacje na temat nadchodzącej gry, podczas gdy czekamy na wydarzenie Call of Duty’s Next.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/does-cod-warzone-mobile-have-a-release-date/