Czy Call of Duty Warzone jest na urządzeniach mobilnych? Odebrano


Przewodniki

Czy popularne battle royale Call of Duty na urządzenia mobilne?

Battle Royale Activision, Call of Duty: Warzone, odniosło ogromny sukces z ponad 100 milionami graczy. Tak ogromna baza graczy oznaczałaby oczywiście ekspansję na jak najwięcej platform, aby utrzymać rosnącą bazę fanów. Mając to na uwadze, pojawiło się pytanie, czy Call of Duty: Warzone będzie dostępne na urządzeniach mobilnych. Odpowiedzmy na to pytanie właśnie tutaj.

Czy Call of Duty Warzone jest na urządzeniach mobilnych?

Cóż… jeszcze nie. Ale to nadchodzi; Activision po raz pierwszy ogłosiło w marcu, że trwają prace nad mobilną wersją Call of Duty: Warzone, a dziś wydawca oficjalnie udostępnił zwiastun potwierdzający jego istnienie.

Niewiele więcej wiadomo o tym porcie, chociaż oficjalna strona Warzone Mobile na Twitterze potwierdziła, że ​​zobaczymy go więcej podczas prezentacji Call of Duty: Next 15 września. rata, Call of Duty: Modern Warfare II. Mamy nadzieję, że ta prezentacja oferuje okno wydania, aby gracze mobilni mogli wziąć udział w akcji Warzone.

To wszystko, co mamy o tym, czy Call of Duty: Warzone będzie dostępne na urządzeniach mobilnych. Wróć do Twinfinite, aby uzyskać więcej informacji na temat Warzone, w tym nasz najnowszy przewodnik po najlepszym wyposażeniu broni UGM 8 LMG.Źródło : https://twinfinite.net/2022/09/call-of-duty-warzone-mobile-answered/