Czy będzie wydarzenie Halloween Warzone?


Zastanawiasz się, czy w Call of Duty: Warzone Season 5: Last Stand odbędzie się Halloweenowe wydarzenie? Jesteśmy z Tobą.

Jak większość długoletnich fanów Warzone prawdopodobnie będzie się spierać, sezonowe wydarzenia Halloween były prawdopodobnie najlepszymi w 17-sezonowej historii gry. Wraz z wydarzeniem Haunting of Verdansk w 2020 roku i The Haunting w 2021 roku, zarówno Modern Warfare, jak i Black Ops Cold War miały wydarzenie Halloweenowe, które pomogło im ukrócić swoje epoki.

Ponieważ era Vanguard zbliża się ku końcowi, oto zestawienie tego, czy w Call of Duty: Warzone Season 5: Last Stand odbędzie się Halloweenowe wydarzenie.

Niestety, w momencie publikacji nie było jeszcze żadnych przecieków ani oficjalnych ogłoszeń potwierdzających powrót Halloweenowego wydarzenia w tym sezonie.

Nie oznacza to jednak, że jest to mało prawdopodobne.

Ze względu na to, że Activision nie mówiło zbyt wiele o tym, co przyniesie sezon 5 Reloaded, a także na fakt, że Last Stand ma być ostatnim w historii sezonem zawartości dla Warzone, sensowne jest tylko to, że chcieliby zakończyć wszystko huk.

Wydarzenia Warzone Halloween zazwyczaj zawierają księżycowe i nawiedzone wersje jej map, zombie, satysfakcjonujące wyzwania i nie tylko. To z pewnością może być świetna okazja na więcej zestawów do współpracy, a także odświeżenie doświadczenia Fortune’s Keep.

Ostatecznie, ponieważ Halloweenowe wydarzenia Warzone zwykle zaczynają się pod koniec października, z pewnością wciąż jest mnóstwo czasu na ogłoszenie w tej sprawie wkrótce.

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty, sprawdź nasze pięć najlepszych list:

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszą osią czasu dotyczącą historii serii Call of Duty!

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/will-there-be-a-warzone-halloween-event-01gdek2bjems