Czołowy zawodowiec Warzone 2 mówi, że gra nie jest „gotowa” na szybki powrót trybu Resurgence


Od tego czasu minęły już dwa miesiące Call of Duty: Warzone 2 uruchomiona, a popularnego trybu Resurgence wciąż nie można znaleźć.

Tryb gry oparty na odrodzeniu, który pozwala graczom wrócić do gry, dopóki ich koledzy z drużyny przeżyją odliczanie, był uwielbiany przez graczy oryginału Strefa wojny za szybką walkę.

I chociaż prawdopodobnie w końcu pojawi się w grze, być może już w nadchodzącym drugim sezonie, jeden zawodowiec Strefa wojny gracz uważa, że ​​gra nie jest na to gotowa.

Podczas niedawnego występu w transmisji na żywo Repullze, top Strefa wojny gracz JoeWo nie dał najlepszego wotum zaufania dla gry Resurgence Warzone 2 stan aktulany.

„Czy cokolwiek w tej grze było kiedykolwiek gotowe?” powiedział JoeWo. „Nie sądzę, że będzie gotowy, a ponadto, o ile nie zmienią wielu mechanizmów gry, nie będzie grać tak, jak wszyscy, którzy grali w Fortune’s Keep and Rebirth”.

Odrodzenie było rozgrywane na Rebirth Island i Fortune’s Keep in Strefa wojny 1ale od tego czasu tryb i mapy nie są dostępne Kaldera Warzone serwery wróciły do ​​trybu online pod koniec listopada.

„Ludzie grali w Fortune’s Keep and Rebirth w szybkie, pełne akcji i szybsze gry” — powiedział JoeWo. „Ponieważ w tej chwili to dla mnie szaleństwo Strefa wojny 2 w porównaniu do Strefa wojny 1, jak długo trwa jedna gra. Czasami gra trwa 30 minut, a niektórzy ludzie po prostu próbują wziąć udział w krótkiej grze Rebirth na 15 lub 10 minut. Jeśli nie zmienią radykalnie mechaniki gry, to nie będzie grać tak, jak ludzie tego oczekują”.

Strefa wojny 2 gra wolniej niż Strefa wojny 1 i dla niektórych był to trudny okres dostosowawczy. Ponieważ Resurgence prawdopodobnie pojawi się w grze wcześniej niż później, gracze będą musieli sami ocenić, jak nowa gra gra w starym trybie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c767e278534b69b2139d064d7a5fad&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fa-top-warzone-2-pro-says-the-game-isnt-ready-for-fast-paced-resurgence-mode-to-make-a-return&c=18413757385276933610&mkt=fr-fr