Czas zamknięcia serwera Warzone Caldera?

Warzone 1, znana również jako Warzone Caldera, zostanie zamknięta we wrześniu tego roku, zgodnie z zapowiedzią Activision na początku tego roku. Oznacza to, że fani oryginalnego Warzone będą musieli pożegnać się z grą. Jednak w świecie Call of Duty wciąż jest na co czekać, ponieważ Sledgehammer Games przygotowuje się do listopadowej premiery Call of Duty: Modern Warfare III.

Kiedy Warzone 1 zostanie zamknięty?

Activision potwierdziło, że serwery Call of Duty: Warzone Caldera zostaną wyłączone w czwartek, 21 września. Dokładna godzina nie została jeszcze potwierdzona, ale oczekuje się, że stanie się to o godzinie 10:00 czasu PT / 13:00 ET / 18:00 czasu BST, kiedy to zwykle pojawiają się nowe wydarzenia, aktualizacje, zmiany playlist i nie tylko.

Dlaczego Warzone 1 się wyłącza?

Według Activision Warzone Caldera zostaje wyłączona, aby odpowiednie studia mogły skoncentrować się na przyszłej zawartości Call of Duty, w tym bieżącej darmowej grze Warzone. Gracze nie muszą się jednak martwić utratą zakupionej zawartości. Wszystkie pakiety broni, skórki i przedmioty kosmetyczne zakupione dla Warzone Caldera będą nadal dostępne do wykorzystania w starszych tytułach, takich jak Call of Duty: Modern Warfare, Black Ops Cold War i Vanguard.

Mimo że Warzone Caldera zostanie wyłączona, gracze nadal mogą bezpłatnie korzystać z aktualnej wersji Call of Duty: Warzone na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Źródło: www.bing.com