Czas rozpoczęcia wydarzenia świątecznego CoD: Festive Fervor w Vanguard i Warzone


W Call of Duty możemy nieustannie toczyć wojnę, ale to nie znaczy, że nie może być świątecznych, więc zbliża się czas tegorocznej imprezy świątecznej CoD.

Świąteczne wydarzenie CoD w 2021 r. nosi nazwę Festive Fervor i zapewni sezonowe smakołyki w Warzone, Vanguard, Black Ops: Cold War, a nawet CoD Mobile.

Activision podsumowało bożonarodzeniowe wydarzenie CoD w niedawnym blogu Call of Duty: „Od walki z Krampusem i polowania na Elf Team Six po zdobywanie wielu świątecznych prezentów i pakietów, Festive Fervor jest tutaj, aby szerzyć mnóstwo radości”.

Jeśli jesteś gotowy na kilka świątecznych żartów w wybranej przez siebie grze Call of Duty, czytaj dalej, aby poznać wszystkie istotne szczegóły dotyczące świątecznego wydarzenia CoD w 2021 roku.

Kiedy rozpoczyna się świąteczna data CoD?

Prawdziwy obraz promocyjny z wydarzenia świątecznego CoD 2021.
Aktywacja

Wydarzenie świąteczne CoD ma potwierdzoną datę rozpoczęcia: 16 grudnia 2021. Tego dnia rozpocznie się główne wydarzenie Festive Fervor w Warzone Pacific i Call of Duty: Vanguard.

Również 16 grudnia rozpocznie się 11 sezon Call of Duty Mobile pod zimowym tytułem „Final Snow”. Ta mobilna wersja CoD otrzyma w ramach tego wydarzenia nowy tryb wieloosobowy o nazwie Snow Scuffle.

I to nie wszystko! Od 14 do 23 grudnia codziennie w sklepach Black Ops: Cold War, CoD Mobile i Warzone będzie można znaleźć nowe oferty w ramach promocji 12 Festive Days of Deals.

Przeczytaj więcej na Call of Duty:

O której rozpoczyna się świąteczna impreza CoD?

Po dzisiejszej aktualizacji Call of Duty Activision potwierdziło, że jutro pojawi się kolejna aktualizacja do Warzone, aby ożywić wydarzenie Festive Fervor.

Jak ujawniono w poście na blogu Call of Duty, czas tej aktualizacji pozwala podejrzewać, że wydarzenie Festive Fervor rozpocznie się 16 grudnia o 21:00 czasu polskiego dla amerykańskich graczy.

W Wielkiej Brytanii oznacza to, że wydarzenie świąteczne CoD 2021 powinno rozpocząć się o godz 5 rano GMT na 17 grudnia 2021 z perspektywy brytyjskiej strefy czasowej. A przynajmniej wtedy powinieneś być w stanie go pobrać.

Czym jest Festive Fervor w CoD Warzone i Vanguard?

Oficjalne podsumowanie świątecznego wydarzenia CoD.

Oficjalne podsumowanie świątecznego wydarzenia CoD.
Aktywacja

Powyższy oficjalny obraz przedstawia przydatne podsumowanie wydarzenia świątecznego CoD, Festive Fervor i tego, co przyniesie on zarówno Vanguard, jak i Warzone.

Dla graczy Vanguard będzie nowe wyzwanie o nazwie Elf Team Six Hunting, a także ograniczony czasowo tryb Festive Fervor Armageddon. Mapa Dostawa otrzyma również świąteczną zmianę skórki, aby zaznaczyć sezon.

W Warzone Pacific na mapie Caldera dostępne będą świąteczne skrzynie Deck The Halls, a także nowe wyzwanie o nazwie Elf And Seek Hunting.

Zarówno w Vanguard, jak i Warzone pojawi się nowe wyzwanie o nazwie Beware Krampus oraz nowe wyzwania, nagrody i zestawy, którymi można się cieszyć. Pakiety noszą nazwy Zabójca Świętego Mikołaja, Uwolniony Krampus, Tajemniczy Mikołaj i Uszkodzone postanowienia. (Ten ostatni jest bardzo powiązany!)

W prezencie świątecznym Activision udostępnia również tryby wieloosobowe Vanguard za darmo od 16 grudnia do 21 grudnia. Dodatkowo, w Vanguard będą wyprzedaże świąteczne, a także wspomniane promocje 12 Świątecznych Dni Ofert, które będą odbywać się codziennie (do Bożego Narodzenia włącznie) w Warzone i Black Ops: Zimna wojna.

CoD Event świąteczny 2021 zwiastun

„Niech ciepło świąt stopi twoje serce… z miotaczem ognia.” Tak brzmi oficjalny opis zwiastuna Festive Fervor, który zapewnił nam najlepsze spojrzenie na tegoroczne wydarzenie świąteczne CoD. Spójrz poniżej, aby zobaczyć to na własne oczy!

Podążać Radio Times Gaming na Twitterze dla wszystkich najnowszych spostrzeżeń. A jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, zobacz nasz przewodnik telewizyjny.

Odwiedź nasz harmonogram wydań gier wideo dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Odwiedź nasze centra, aby dowiedzieć się więcej o grach i technologiach.

Źródło : https://www.radiotimes.com/technology/gaming/cod-christmas-event-warzone-vanguard/