Czas aktualizacji Call of Duty Warzone i darmowe weekendowe odliczanie Vanguard


Activision ulepszyło swoje nadchodzące wydarzenie Festive Fervor, dodając weekend bezpłatnego wstępu do Call of Duty Vanguard.

Jak ujawniono dzisiaj, gracze, którzy nie posiadają Warzone lub Vanguard, mogą bezpłatnie korzystać z trybu wieloosobowego.

Począwszy od 16 grudnia o 18:00 GMT, Vanguard rozpocznie darmowy weekend, który ma zakończyć się o tej samej godzinie 21 grudnia.

Będzie on również zawierał bonusy w postaci maksymalnych podwójnych PD – PD gracza, PD broni, PD operatora, PD klanu i PD przepustki bojowej, co również jest świetną okazją dla obecnych graczy.

Do wyboru są trzy playlisty, z których dwie pojawią się wraz z wydarzeniem Festive Fervor, które rozpocznie się 17 grudnia.

Jedną z nich jest playlista Free Kills, która jest mieszanką Team Deathmatch, Domination i Hardpoint na wszystkich Combat Paces na nowej mapie Radar, a także Das Haus, Hotel Royal, Eagle’s Nest, Numa Numa i Shipment.

Ta playlista przecina się z wydarzeniem, ponieważ zawiera również Armageddon i Shipmas po piątkowej aktualizacji Świąteczny ferwor.

Shipmas 24/7 to drugi tryb imprezy, z dokładnie tymi samymi trybami i wszystkimi tempami bitew, ale z Shipmas przez cały dzień, przez cały czas.

Obie playlisty będą zawierały święta Ferworu w ramach aktualizacji w okresie bezpłatnego dostępu.

Champion Hill będzie również dostępny w ramach darmowego weekendu i będzie zawierał turniej Trios.

Wiadomość od Activision: „W tych trzech playlistach możesz ulepszać wszystkie bronie Vanguard w podwójnym tempie dzięki Max 2XP, w tym czterem nowym broniom wprowadzonym na początku sezonu.

„Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą poeksperymentować z nowym uzbrojeniem lub zbudować swój meta-sprzęt dla WarzoneTM Pacific i wszystkich innych doświadczeń związanych z bronią – oprócz PD gracza, PD operatora, PD klanu i PD przepustki bojowej, które podwoiły się w ciągu weekendu – zostanie przeniesiony do trybu wieloosobowego i zombie po uaktualnieniu do pełnej gry.

„Darmowy dostęp do gry wieloosobowej Vanguard rozpoczyna się 16 grudnia o 10:00 czasu PST, a kończy 21 grudnia o 10:00 czasu PST. Do gry wymagane jest dodatkowe pobranie. Zobacz swoją platformę, aby uzyskać szczegółowe informacje o rozmiarze pliku. Sprawdź celową grywalność swoich towarzyszy, zanim Krampus na nich zapoluje.

KIEDY NOWY CALL OF DUTY WARZONE JEST ZAKTUALIZOWANY?

Nowa aktualizacja Vanguard pojawi się 15 grudnia o 21:00 czasu PT, a następnie aktualizacja Warzone Pacific 16 grudnia o 21:00 PT.

Dla graczy w Wielkiej Brytanii oznacza to, że nowe aktualizacje Vanguard i Warzone zostaną uruchomione 16 grudnia o 17:00 GMT i 17 grudnia o 17:00 GMT, kiedy to rozpocznie się również wydarzenie Festive Fervor.

Oświadczenie Activision wyjaśnia: „Festive Fervor oficjalnie rozpoczyna się 16 grudnia w Vanguard i Warzone Pacific, po aktualizacji Vanguard 15 grudnia o 21:00 PT i aktualizacji Warzone Pacific 16 grudnia o 21:00 PT.

„Call of Duty będzie już w duchu świątecznym z 12 świątecznymi dniami ofert, które rozpoczną się 14 grudnia w Black Ops Cold War i Warzone Pacific, a także w nowym sezonie Call of Duty: Mobile, który zostanie ogłoszony 13 grudnia ”.

Inne zachęty będą również dostępne dla graczy Vanguard, w tym 10 przeskoków poziomów Battle Pass w sezonie pierwszym.

To wystarczy, aby automatycznie odblokować darmową Calling Card i 100 punktów COD lub jeszcze więcej nagród po zakupie przepustki bojowej sezonu pierwszego.Źródło : https://gamingideology.com/2021/12/16/call-of-duty-warzone-update-time-and-vanguard-free-weekend-countdown/