CouRage opuszcza Warzone, mówiąc „dobra droga” do nowej mapy


Twitch streamer i współwłaściciel 100 Thieves Jack „CourRage” Dunlop ogłosił we wtorek, że oficjalnie odinstalował Warzone. Według streamera, zamiast tego będzie grał w inne gry, takie jak Fortnite, Halo, Apex i VALORANT, mówiąc „dobrze pozbyć się” Warzone i jego nowej mapy Caldera opartej na Pacific Island.

Ogłoszenie CouRage pojawia się w związku z premierą Warzone Pacific, której akcja toczy się na nowej mapie Caldera. Wielu graczy wyraziło swoją frustrację związaną z mapą wyspy, narzekając, że jest ona niewidoczna, ma zbyt dużo hałasu otoczenia blokującego kroki, a nowe zmiany upuszczania wyposażenia rujnują tempo gry.

Nowy system zrzutu wyposażenia sprawia, że ​​gracze czekają na później w meczach, zanim będą mogli wezwać swoje niestandardowe wyposażenie Warzone. System ten spotkał się z krytyką ze strony dr Disrespect, JGOD, Nicka Mercsa i innych, którzy twierdzą, że rujnuje tempo gry.

Co więcej, nowy system przeciwdziałania oszustwom RICHOCHET nie był wystarczający, aby powstrzymać rzesze hakerów przed wejściem i rujnowaniem meczów Warzone.

Dwie godziny przed odinstalowaniem gry CouRage również zgłosił się do Twittera, aby narzekać na „niedorzeczną ilość załączników” w Vanguard, mówiąc, że ponad 70 załączników to zbyt wiele do przetworzenia. Do tego dochodzi fakt, że każda broń Awangardy może używać jednocześnie 10 dodatków, co jest koszmarem, aby domyślnie rozważyć każdą możliwą permutację w porównaniu z poprzednimi 5 załącznikami.

CouRage podąża za innymi ważnymi wpływowymi osobami, takimi jak Nick Mercs, który opuścił grę na początku tego roku, mówiąc, że nie cieszy się już grą. Od tego czasu Mercs zainwestował większość swojego czasu gry na streamie w Apex Legends.Source : https://www.invenglobal.com/articles/15964/courage-quits-warzone-saying-good-riddance-to-new-map