Cooper Carbine Warzone z najlepszymi osprzętem i konfiguracją klas


W Call of Duty Warzone panuje trend, że co najmniej jedna nowo dodana broń do przepustki bojowej będzie absolutnym potworem i przejmie meta Warzone. W pierwszym sezonie Warzone Pacific nic się nie zmieniło, a karabin szturmowy Cooper Carbine szybko stał się zdecydowanym faworytem wśród graczy.

Chociaż szybko został trafiony pewnymi osłabieniami, nadal pozostaje realnym AR i jednym z najlepszych pistoletów Warzone w Battle Royale. Wypełnił również lukę pozostawioną przez wcześniej obezwładniony ładunek Automaton Warzone, który został mocno osłabiony mniej więcej w tym samym czasie, co Cooper.

Ale jaki jest najlepszy sposób na skonfigurowanie i użycie tego wszechstronnego karabinu szturmowego i stworzenie najlepszego możliwego wyposażenia Cooper Carbine Warzone? Które osprzęt będziesz potrzebował, aby zmienić się w wiązkę laserową i jakie inne elementy wyposażenia powinieneś wybrać, aby stworzyć świetną klasę?

Stworzyliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie najsilniejszym wyposażeniem Cooper Carbine w grze.

Wyposażenie Cooper Carbine Warzone

Oto jak skonfigurowaliśmy nasz najlepsze wyposażenie Cooper Carbine Warzone dla Warzone Pacific Sezon 1:

  • Pysk: Tłumik MX
  • Beczka: 22” Cooper Custom
  • Optyczny: G16 2,5x
  • Magazyn: Miedź 45W
  • Pod beczką: m1941 Zatrzymanie dłoni
  • Czasopismo: Okrągłe bębny 9mm 60
  • Amunicja: Przedłużony
  • Tylny uchwyt: Skórzany uchwyt
  • Profit 1: Mocny uchwyt
  • Profit 2: W pełni załadowany

Chociaż obrażenia zadawane przez Cooper Carbine nie są najlepsze w swojej klasie, ta konfiguracja ma zamiast tego zwiększyć twoją szybkostrzelność i celność, aby upewnić się, że możesz trafić każdym strzałem i nadal uzyskać szybki czas do zabicia.

Prawdziwymi gwiazdami tej konfiguracji są profit Tight Grip, który zapewnia absurdalną kontrolę odrzutu podczas ciągłego ognia, zamieniając go w laser Automaton, oraz 60-nabojowy magazynek, który daje więcej pocisków i zwiększa ogień tempo, jednocześnie pomagając w kontroli odrzutu.

W innych miejscach Wydłużona amunicja znacznie zwiększy prędkość pocisku, a Skórzany Chwyt poprawi prędkość ADS.

Chociaż nie jest to najtrudniejszy cios, ta konstrukcja Cooper Carbine sprawia, że ​​jest to obecnie jeden z najdokładniejszych AR w Warzone.

Cooper Carbine Warzone wyposażenie dodatkowe

Ponieważ karabinek Cooper jest przeznaczony do dalekiego zasięgu w tej klasie, będziesz chciał mieć pistolet maszynowy jako drugorzędny, aby wziąć udział w bitwach na bliski dystans. Ponieważ Cooper może przepalać pociski, warto mieć również pistolet maszynowy wyposażony w przyzwoity magazynek, który można wyciągnąć, zamiast czekać, aż Cooper się przeładuje.

Uważamy, że najlepszym wyborem do tego zadania jest MP40, a idealną wersję można znaleźć w naszym przewodniku po wyposażeniu MP40 Warzone.

Atuty wyposażenia i wyposażenie Cooper Carbine Warzone

Do profitów w tej klasie polecamy Double Time, Overkill i Combat Scout. Jako że Cooper Carbine nie zadaje sobie tyle obrażeń, co inne AR, wrogowie mogą czasem uciec z odrobiną zdrowia. Zwiadowca bojowy pozwoli Tobie i Twojej drużynie mieć ich na oku, dzięki czemu będziesz mógł wykonać kilka strzałów kończących, zanim zdążą się wyleczyć.

Jeśli chodzi o wyposażenie, sugerujemy rzucanie nożami, aby uzyskać szybkie eliminacje powalonych wrogów i czujnik bicia serca. Zamień to na granaty ogłuszające, jeśli grasz w Vanguard Royale, gdzie czujniki bicia serca są zablokowane.

A więc masz to, nasze ulubione wyposażenie Cooper Carbine Warzone do pierwszego sezonu Warzone Pacific. Spróbuj i daj nam znać, co myślisz o tym zabójczo dokładnym karabinie szturmowym.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Cooper Carbine Warzone z najlepszymi załącznikami i konfiguracją klasy”,”type”:”przewodnik”,”category”:”call-of-duty -warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Activision”,”genre”:”Survival”,”title”:”Call of Duty: Warzone”, „gatunki”:[„Survival”,”FPS”,”Free to Play”]}}}}Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0D6F2019DEEE43D88430768FC86CA55B&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone%2Fcooper-carbine-loadout&c=15116941664623063200&mkt=fr-fr