COD Warzone Season 5 Weapons: najczęściej używana i najlepiej działająca broń w tym tygodniu, 26 września – 2 października


Wkraczamy w ostatni odcinek Call of Duty Warzone. Październik będzie ostatnim w naszej pierwszej wersji Battle Royale Call of Duty, ponieważ Warzone 2 pojawi się w listopadzie. Nie będzie to nudny ostatni odcinek, ponieważ Raven Software wprowadziło w tym tygodniu swoją łatkę w połowie sezonu, która implikuje nowy balans broni.

Jako podsumowanie, zanim przejdziemy do cotygodniowego podsumowania wyposażenia Warzone, pistolet maszynowy PPSh-41 i karabin maszynowy UGM-8 zostały osłabione, a broń boczna ponownie wzmocniona. Nowoczesna Wojna tak Zimna wojna. Karabin szturmowy EM2 jest jednym z beneficjentów, ale… jak ogólnie wpłynęła ta równowaga?

Broń w Call of Duty Warzone: najnowsze obietnice przed premierą Warzone 2

W tym tygodniu w tabelach WZRanked dzieje się coś bardzo ciekawego: meta jest do góry nogami, złapaliśmy ją tuż przed tym, jak zaczęła się zmieniać. Tabela częstotliwości wybierania pozostaje prawie niezmieniona, podczas gdy tabele wydajności broni (K/D i Win Rate) są odwrócone. Znowu cierpią ogromna zmiana które pokazuję poniżej.

Stosunek odbioru

Tabela przedstawiająca najczęściej wybierane przez społeczność bronie nie zmieniła się zbytnio w porównaniu do ostatnich kilku tygodni. pistolet maszynowy PPSz-41 Spada z pierwszego miejsca po osłabieniu kołysania broni, które spowodowało, że pistolet maszynowy Armaguerra 43 odzyskał swoje miejsce jako królowa. Za nią podążają karabiny szturmowe Cooper Carbine i GRAU 5.56 oraz pistolet maszynowy M-40. niespodzianki? Mało. Pistolety maszynowe nadal dominują w meta.

Stosunek odbioru

Poradnik Call of Duty Warzone, sezon 5: triki, sekrety i najlepsze wskazówki

Ciekawostką jest karabin szturmowy M4A1 wstaje z piekieł stołu, by ustawić się pośrodku Wierzchołka Broni. W każdym razie ta tabela zmieni się w ten weekend i w przyszłym tygodniu. Masz dowód w poniższych tabelach.

Stosunek K/D

W tabelach wydajności robi się bardzo ciekawie. Huśtawka i beta Modern Warfare II sieją spustoszenie w Warzone. Jedyną bronią, która pozostała, jest karabin maszynowy UGM-8 i snajper Przeciwpancerny Gorenko.

Warzone 30 Uzbrojenie 1

Stosunek K/D

karabin szturmowy EM2 z zimnej wojny włamać się do Top 2 i karabinu maszynowego Whitley de Vanguard Zastąpił już UGM-8, który został osłabiony w zakresie kołysania broni. Graczom nie zabrało nawet dwóch dni, aby znaleźć skuteczniejszego zmiennika.

Wreszcie zaskakujące jest to, że pistolet maszynowy Marco 5 trzyma się samodzielnie, podczas gdy Wojna z bronią 43 i H4 Blixen nadal spadają w ERA. Ten pierwszy prawdopodobnie wkrótce przegra. Jako ostatni interesujący fakt, karabin M1 Garand zniknął bez śladu. Wychodzi tą samą drogą, którą przyszła: z zaskoczenia.

Wskaźnik wygranych

Tarcza bojowa odzyskuje pozycję „broni”, która przynosi jej posiadaczowi najwięcej zwycięstw! Zwróć mema. Oprócz żartów na tym stole znowu dzieją się dziwne rzeczy. karabin maszynowy Whitley dominuje współczynnik wygranych, a także stosunek K/D.

Uzbrojenie Warzone 30 2

Dodatek wstrząsowy w Call of Duty Warzone: co się dzieje z tym akcesorium i dlaczego warto go wyposażyć w swoją broń?

Karabin maszynowy Vanguard jest tuż za strzelbą JAK-12? z Modern Warfare. Uważaj na strzelby, które rzadko trafiają na szczyty rankingów, ale zadają dużo obrażeń, gdy to robią. Zazwyczaj są bardzo zepsute. Jest duża szansa, że ​​zobaczymy to w pozostałych tabelach.

Co do reszty, mała niespodzianka: karabin maszynowy UGM-8 nadal spada, snajper Przeciwpancerny Gorenko zostaje tak, jak może, nadchodzi karabin szturmowy EM2 (uważaj, kiedy tworzę przewodnik, bo to nie bez powodu), a pistolet maszynowy Marco 5 jest ustawiony nad Wojna z bronią 43.

Uzbrojenie Warzone 30 3

Podsumowując: Nadchodzą tygodnie wielu zmian meta ze względu na niedawny balans broni. W tym tygodniowym podsumowaniu udało się wychwycić tę zmianę tuż przed jej wystąpieniem. Podsumowanie przyszłego tygodnia może bardzo różnić się od dzisiejszego. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

Więcej poradników Call of Duty w VidaExtraŹródło : https://www.ruetir.com/2022/10/02/cod-warzone-season-5-weapons-this-weeks-most-used-best-performing-weapons-september-26-october-2/