COD Warzone Mobile – graj na smartfonie!

COD Warzone Mobile – zagramy na smartfonach

COD Warzone mobile to najpopularniejsza gra na smartfony, która pojawi się w tym roku. Gra należy do popularnej serii COD i jest jedną z najlepszych gier walki. Niedawno Warzone Mobile wydało aktualizację Reloaded sezonu 3, co poprawiło wydajność. Jednakże, czy ta wersja mobilna jest zoptymalizowana dla smartfonów z niższej półki, czy ogranicza się tylko do flagowców?

Dostępność gry

Warzone jest obecnie dostępne tylko w wybranych krajach, takich jak Australia, Szwecja, Chile i Norwegia. Zanim nastąpi globalizacja, deweloper może zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zoptymalizować grę dla wszystkich.

Kompatybilność Warzone Mobile ze smartfonami średniej klasy

Po ostatniej aktualizacji Warzone wypuściło nową wersję swojego iPhone’a, co jest ważną wiadomością, ponieważ duża część społeczności może grać w tę grę na częstotliwościach radiowych. Gra jest łatwa do grania i o powierzchni 40 m2. Ustawienia grafiki zostaną przeniesione do Warzone Mobile w przyszłej aktualizacji.

Ustawienia graficzne

Obecnie nie ma ustawień graficznych wspólnych dla innych gier podobnych gatunków. Deweloper potwierdził jednak, że wkrótce trafi do gry. Grafika będzie miała wpływ na żywotność baterii, liczbę klatek na sekundę, temperaturę i jakość środowiska wizualnego. Możesz wybrać, czy chcesz uzyskać większą szybkość, czy może lepszą wydajność baterii.

Data premiery gry

Activision nie zdradziło oficjalnej daty premiery gry. Plan ma powstać do 2023 roku. Dla pewności warto poczekać na oficjalną zapowiedź.

Miej oko na najnowsze wiadomości z gier.

Źródło: game-news24.com