CoD: Warzone i MW3 Reloaded Sezon 1 – data premiery i szczegóły

Pracowity dzień aktualizacji

W przyszłym miesiącu Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone Sezon 1 zaprezentują Sezon 1 Reloaded. Ta śródsezonowa aktualizacja planuje dodać nową broń, nową mapę dla wielu graczy, dodatkowe tryby gry i wiele więcej. Oto przegląd wszystkich zapowiedzi dotyczących tej aktualizacji.

Godziny rozpoczęcia nowego sezonu 1

Biorąc pod uwagę pozostały czas karnetu bojowego sezonu 1, środek sezonu powinien nadejść około 17 stycznia. Jeśli ta śródsezonowa aktualizacja będzie zgodna z informacjami z poprzednich aktualizacji Call of Duty, sezon 1 Reloaded może rozpocząć się około 9:00 czasu PT / 12:00 ET / 17:00 czasu BST.

Czego można się spodziewać po sezonie 1 Reloaded?

Pierwszy sezon MW3 rozpoczął się z trzema nowymi broniami w ramach przepustki bojowej, ale oczekuje się, że aktualizacja śródsezonowa doda jeszcze dwie bronie. Pistolet maszynowy HRM-9 i lekki karabin maszynowy TAQ Evolvere będą dostępne do odblokowania w ramach wyzwań w grze.

The Boys firmy Amazon powraca do MW3 z większą liczbą pakietów operatora Supe i ograniczonym trybem o nazwie „Supe’d Up”. Ponadto aktualizacje śródsezonowe zazwyczaj obejmują nowe wyzwania do ukończenia, wiele pakietów do kupienia, wyważenie broni i poprawki błędów.

Plan działania na sezon 1

Strefa wojny
Sezon 1 Reloaded wprowadza kilka nowych funkcji do trybu Battle Royale, w tym wydarzenie Weapon Case i zeszłoroczne wyzwanie nuklearne Champion’s Quest. Dostępna jest także nowa funkcja o nazwie Covert Exfil, luźno opisywana jako oferująca nową opcję „dodatkowego exfil”.

MW3
W sezonie 1 dodano Meat i Grecja jako dwie nowe mapy do trybu wieloosobowego, ale w aktualizacji śródsezonowej potwierdzono trzecią mapę: Rio. To standardowa mapa 6 na 6, opisana jako „średniej wielkości”, rozgrywająca się w eleganckim centrum handlowym w Rio de Janeiro.

Ogłoszono trzy nowe tryby gry w sezonie 1 Reloaded, w tym klasyczne Infected i Headquare. Dostępny jest także tryb Strzelaniny Zespołowej, będący wersją Strzelaniny 6 na 6 na standardowych mapach wieloosobowych.

Gra rankingowa debiutuje w trybie wieloosobowym, oferując możliwość wspinania się po szczeblach umiejętności i zdobywania ekskluzywnych nagród kosmetycznych.

Niewiele szczegółów jest dostępnych w trybie Zombie, ale sezon 1 Reloaded zawiera nowego bossa, Warlorda, do pokonania. Dodatkowe informacje zostaną jednak potwierdzone wkrótce.

Z innych wiadomości, MW3 dodało niedawno pakiet memów, kpiących z niesławnego komunikatu Call of Duty „aktualizacja wymaga ponownego uruchomienia”.

Źródło: www.bing.com