CoD: Warzone i MW2 Sezon 6 – data i szczegóły premiery.

Premiera szóstego i ostatniego sezonu Modern Warfare 2 w Call of Duty zbliża się wielkimi krokami. Oto wszystko, co już ogłoszono w związku z tą dużą aktualizacją, a także kilka potencjalnych wycieków dotyczących Warzone i Modern Warfare 2.

Godzina rozpoczęcia sezonu 6 Call of Duty

Biorąc pod uwagę liczbę dni pozostałych w karnecie bojowym, oczekuje się, że sezon 6 rozpocznie się około 27 września. Te aktualizacje sezonowe są zwykle publikowane około 9:00 czasu pacyficznego, 12:00 czasu wschodniego i 17:00 czasu BST.

Czego się spodziewać po sezonie 6

Zupełnie nowy sezon Call of Duty zwykle obejmuje nową przepustkę bojową ze 100 poziomami do przejścia, a te przepustki sezonowe zazwyczaj zawierają co najmniej jednego operatora i dwa DLC do broni. Większość sezonów obejmuje jedno lub więcej wydarzeń sezonowych, w których można zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne i nagrody. Chociaż nie zostało to oficjalnie potwierdzone, sezon 6 prawdopodobnie będzie obejmował wydarzenie o tematyce Halloween, jak widzieliśmy w ostatnich latach Call of Duty. Eksploratorzy danych sugerowali już wcześniej, że z plików gry wynika, że ​​na sezon 6 zaplanowano wydarzenie o tematyce Halloween o nazwie „The Haunting”, przy czym przecieki twierdzą również, że w tym wydarzeniu obecni będą operatorzy z motywami Diablo dla Lilith i Butchera.

Inne pakiety operatora, które wyciekły na sezon 6, mogą potencjalnie obejmować Spawna, Skeletora z serii Masters of the Universe, Asha Williamsa z serii Evil Dead, Alucarda z Hellsing i klasycznego Kapitana Price’a opartego na postaci z Call of Duty 2.

Jeśli chodzi o nową broń, Activision nie ujawniła jeszcze broni z DLC sezonu 6. W ostatnich sezonach dodano kilka karabinów maszynowych, pistoletów, karabinów szturmowych i broni białej, więc mamy nadzieję, że sezon 6 w końcu doda nowy karabin maszynowy do stale rozwijającego się arsenału Modern Warfare 2.

Nie mamy żadnych przecieków ani konkretnych szczegółów na temat trybu wieloosobowego ani Warzone, ale duże sezonowe aktualizacje Call of Duty zwykle dodają więcej map i trybów gry. Ponadto aktualizacje te zazwyczaj obejmują zmiany w balansie broni i poprawki błędów we wszystkich trybach gry.

Dla tych, którzy nadal muszą odblokować broń Sezonu 5, przygotowaliśmy kompletny przewodnik po odblokowaniu kilofa, pistoletu Daemon 9 mm i pistoletu maszynowego Lachmann Shroud.

Wymienione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com