CoD Warzone: Aby uzyskać halloweenowe skórki od Scream & Co., musisz sięgnąć głęboko do kieszeni


W wydarzeniu CoD The Haunting możesz zdobyć skórki od Scream i Donnie Darko – ale prawie nie ma sposobu na zakup za prawdziwe pieniądze.

19 października 2021 r. w Call of Duty: Warzone rozpocznie się wielkie halloweenowe wydarzenie The Haunting. A co jest najważniejsze dla udanej imprezy Halloween? Zgadza się, fajne przebranie!

W tym roku w Warzone możesz odblokować szczególnie upiorne skórki, od Ghostface’a od Scream po Frank the Rabbit od Donnie Darko. W tym artykule wyjaśnimy, co musisz zrobić, aby je odblokować.

Ale żeby cię najpierw ostrzec: Niestety, nie ma sposobu, aby odblokować kostiumy na Halloween po prostu wykonując wyzwania lub tym podobne! Nie ma alternatywy dla korzystania z karty kredytowej (lub prawdziwych pieniędzy w formie punktów CoD).

Jak zdobywać punkty CoD?

Waluta w grze jest dostępna w sklepie za prawdziwe pieniądze, a 100 punktów kosztuje około jednego euro. Skórka o długości 2400 punktów kosztuje zatem około 24 euro. Punkty CoD można również zdobywać za darmo, podnosząc poziom przepustki sezonowej, w ten sposób można zdobyć około 1300 punktów.

Jak zdobyć skórki Halloween 2021 w CoD Warzone?

Duch wojny

Skórka operatora Ghost of War to szkielet nieumarłego wojownika ze świecącymi na niebiesko oczami, noszący strój wschodnioazjatycki. Istnieją dwa sposoby na odblokowanie tego:

Zamów CoD Vanguard w przedsprzedaży
: Pierwszym sposobem jest zamówienie w przedsprzedaży nadchodzącej części serii Call of Duty Vanguard. W ramach premii za zamówienie w przedsprzedaży każdy, kto zamówił nadchodzącą strzelankę w przedsprzedaży między 22 października a 2 listopada 2021 r., otrzyma skórkę jako darmowy bonus. Oczywiście każdy, kto wcześniej złożył zamówienie w przedsprzedaży, też go dostanie.

Sklep w grze: Jeśli nie chcesz kupować pełnej gry za skórkę, możesz również kupić pakiet skórek Ghost of War za 2400 punktów CoD w sklepie w grze. Zawiera skórkę i kilka dodatków, takich jak legendarne skórki broni lub ruchy wykańczające.

 • Duch wojny – Skórka Operatora
 • Legendarne skórki broni (miecz ducha, bagno, miech, podziemie)
 • Koń wojenny – Legendarna skórka pojazdu
 • Zestrzelony – Ruch kończący

Ghostface z Krzyku

Dzięki Ghostface, prawdopodobnie jeden z najbardziej kultowych złoczyńców horrorów pojawia się w CoD Warzone. Jednak ci, którzy chcą wcielić się w popularną postać filmową, również będą musieli otworzyć swoje portfele. Podobnie jak w przypadku poprzednich operatorów limitowanych, cena wynosi 2400 punktów COD.

Oprócz skórki, ten zestaw ponownie zawiera kilka dodatkowych gadżetów, takich jak bezprzewodowy telefon ze słynnej sceny otwierającej pierwszy film Krzyk w postaci breloka do broni:

 • Ghostface – skórka operatora
 • Skręt fabuły – skórka na broń
 • Ostrze Ducha – Skórka na broń
 • Gwałtowny koniec – ruch kończący
 • Ruch przeszywający – wizytówka
 • Żeton podwójnych PD – jednorazowy

Frank the Bunny z Donnie Darko

Film reżysera Richarda Kelly’ego z 2001 roku Donnie Darko, choć nie jest tak znany jak Krzyk, ma wiernych fanów, którzy celebrują thriller science fiction jako ponadczasowe arcydzieło. Tutaj niezrównoważony psychicznie nastolatek Donnie Darko ma wizje istoty w kostiumie króliczka, która nazywa siebie Frankiem i przepowiada dla niego koniec świata.

Od 24 października 2021 r. Królika Franka można kupić w sklepie w grze za 2400 punktów CoD. Oprócz skórki operatora otrzymasz także następującą zawartość:

 • Królik Frank – (skórka Operatora)
 • „Niebo spada” – (ruch końcowy)
 • Schemat legendarnego karabinu snajperskiego
 • Legendarny schemat pistoletu maszynowego
 • Schemat legendarnego karabinu szturmowego

Halloweenowe wydarzenia 2021: Czego można się spodziewać w CoD Warzone, Apex, WoW i nie tylko

Halloween jest obchodzone nie tylko w CoD Warzone: W naszym Halloweenowym wydaniu przedstawiamy najfajniejsze Halloweenowe wydarzenia i mówimy, gdzie możesz obecnie kupić fajne skórki i zagrać w specjalne tryby gry.Source : https://www.global-esports.news/call-of-duty/cod-warzone-for-the-halloween-skins-from-scream-co-you-have-to-dig-deep-into-your-pocket/