CoD: Warzone 2 przywróci gułag 1 na 1 wraz z aktualizacją sezonu 2, potwierdzają twórcy



Infinity Ward potwierdziło, że jedna z mniej popularnych zmian Call of Duty: Warzone 2 zostanie cofnięta w nadchodzącej aktualizacji sezonu 2. Al Mazarh zmniejsza rozmiar Gułagu, aby zapewnić bardziej tradycyjne wrażenia z Warzone 1.

Kontynuacja Battle Royale pierwotnie przekształciła Gułag z areny 1 na 1 do większej walki 2 na 2, która obejmowała również dodatkowe zagrożenie ze strony przeciwnika NPC „Jailer” dzierżącego minigun. Gułag Al Mazarha został źle przyjęty za zmuszanie graczy do łączenia się z innym losowym graczem, ponieważ pojedynki są często losowe, gracze AFK lub pary, które nie mają żadnej komunikacji.

Ale już, Infinity Ward napisało na Twitterze aby ogłosić, że walki 1 na 1 powracają wraz ze zmianami wprowadzonymi w Gułagu w aktualizacji sezonu 2. Nie jest pewne, czy powrót do mniejszych walk usunie również Jailera i jego minigun, ale deweloper twierdzi, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych w poście na blogu w przyszłym tygodniu.

Ta wiadomość pojawia się dzień po tym, jak Activision potwierdziło, że sezon 2 Modern Warfare 2 i Warzone 2 jest opóźniony o dwa tygodnie. Pierwotnie ustawiony na 1 lutego, sezon 2 rozpocznie się 15 lutego, dając programistom więcej czasu na wprowadzenie zmian w oparciu o opinie graczy. Wraz z Gułagiem 1 na 1 w sezonie 2 pojawia się również zupełnie nowa, mniejsza mapa Warzone i tryb Resurgence.

Ostatnia duża aktualizacja Modern Warfare 2 i Warzone 2 pojawiła się w grudniu wraz z rozpoczęciem sezonu 1 Reloaded. Zawartość w połowie sezonu obejmowała karabin szturmowy Chimera, mapę wieloosobową Shipment, nową lokalizację strefy zdemilitaryzowanej oraz pierwszy w historii rajd w Call of Duty.

Sezon 2 doda zupełnie nową przepustkę bitewną, więcej broni i następny odcinek Rajdu. Zapoznaj się z naszym zestawieniem wszystkich plotek i przecieków dotyczących drugiego sezonu Modern Warfare 2 i Warzone 2, w tym potencjalnie ujawnionego japońskiego motywu sezonu i powrotu operatora Ronina.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.





Źródło : https://www.gamespot.com/articles/cod-warzone-2-will-bring-back-1v1-gulag-with-season-2-update-devs-confirm/1100-6510711/?ftag=CAD-01-10abi2f