COD Warzone 2 – Objaśnienie nowego systemu pojazdów


Activision całkowicie przebudowało system pojazdów w COD Warzone 2. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o zmianach pojazdów w Battle Royale.

Opublikowano 22 września 2022 r.

Po tygodniach plotek Activision w końcu podniosło zasłonę ze swojego długo oczekiwanego, powtórzonego darmowego tytułu Battle Royale Call of Duty Warzone 2 podczas Call of Duty: Next.

CoD Warzone 2 zadebiutuje 16 listopada 2022 roku i wprowadza mnóstwo zmian do oryginalnej rozgrywki, w tym nowe walki podwodne.

Gracze, którzy preferują walkę w pojazdach, również mają szczęście, ponieważ Warzone 2 wprowadza wiele nowych systemów pojazdów, które dodają nową głębię do tego aspektu rozgrywki.

Nowe animacje pojazdów w COD Warzone 2

animacje pojazdów dorsz warzone 2
Activision dodaje nowe animacje pojazdów w CoD Warzone 2, aby wszystko było bardziej realistyczne. (Zdjęcie: Activision)

Jak wspomniano wcześniej, w Call of Duty Warzone 2 ogromne znaczenie ma walka w pojazdach, a Activision dodało nowe animacje pojazdów, aby wszystko było bardziej realistyczne.

Animacje pojazdów zostały całkowicie dopracowane w Warzone 2.

Nowa mechanika pojazdów w Warzone 2

strefa paliwowa pojazdu 2
Gracze będą musieli tankować swoje pojazdy na stacjach benzynowych w CoD Warzone 2. (Zdjęcie: Activision)

Nowa mechanika pojazdów obejmuje wychylanie się przez okna, aby strzelać do wrogów, okrywanie się dachami pojazdów i porywanie wrogich pojazdów, żeby wymienić tylko kilka.
Podobnie jak w Fortnite, pojazdom w COD Warzone 2 zabraknie teraz paliwa, co oznacza, że ​​gracze będą musieli martwić się nie tylko wpadaniem na innych graczy, ale także znajdowaniem stacji benzynowych, aby zatankować swoje pojazdy na tej nowej wyspie. Stacje benzynowe pozwolą również graczom na naprawę swoich pojazdów.

Nowe pojazdy w Call of Duty Warzone 2

dorsz warzone 2 pojazdy
W dniu premiery CoD Warzone 2 będzie miał 12 pojazdów. (Zdjęcie: Activision)

Ponieważ Activision wprowadza tak wiele zmian do walki samochodowej w Cod Warzone 2, ma sens, że dodaje również nowe pojazdy do gry.

Jak dotąd wiemy o 12 pojazdach, które pojawią się w Warzone 2 w momencie premiery. Od łodzi po SUV-y i helikoptery, w Warzone 2 powinno być coś dla każdego.

Pojazdy są albo ciężkie, albo lekkie, przy czym te pierwsze mają większy pancerz, podczas gdy te drugie sprzyjają szybkim ucieczkom.

To tylko niektóre ze zmian, które pojawią się w pojazdach w Call of Duty Warzone 2.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, sprawdź naszą sekcję poświęconą aktualnościom, przewodnikom i funkcjom Call of Duty Warzone 2.

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Activision.

Ze scenariuszem Shreyansha Katsura

Obsesja Shreya na punkcie analizowania, introspekcji i omawiania każdego najdrobniejszego szczegółu gier wideo doprowadziła go do dziennikarstwa gier. Obecnie jest pisarzem personelu w GINX Esports TV, gdzie regularnie relacjonuje Destiny 2 i Fortnite. Kiedy nie gra w gry, o których pisze, męczy się nad swoją żmudnie długą listą gier JRPG, których nie może znaleźć czasu na ukończenie. Możesz go złapać na Twitterze @Shrey2828, napinając swoje Królewskie Zwycięstwo w Fortnite lub opowiadając o tej grupie widmowych złodziei, którą nazywa swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Źródło : https://www.ginx.tv/en/call-of-duty/cod-warzone2-vehicle-system