Jak ukończyć Body Scan – pełny przewodnik | Sezon 4 Call of Duty: Warzone 2

Sezon 4 Call of Duty: Warzone 2 przynosi zupełnie nową mapę Vondel i tajemnicze jajko wielkanocne, które możesz ukończyć, aby zdobyć darmowy schemat broni Rise Up dla łodzi podwodnej Lachmann. To zadanie wymaga od Ciebie znalezienia plecaka, skanowania i dekodowania kawałków papieru, a także otwarcia zaszyfrowanej skrzyni. Oto pełny przewodnik, jak to zrobić.

Jak ukończyć pisankę Body Scan

Aby rozpocząć pisankę Body Scan, musisz wylądować na określonym dachu, gdzie pojawi się plecak losowo w jednym z kilku różnych miejsc. Najlepiej jest to zrobić z kolegą z drużyny, który pilnuje twoich pleców, ponieważ przez krótki czas jesteś całkowicie bezbronny. Plecak znajdziesz na dachu Straży Pożarnej, Departamencie Policji, Centrum Handlowym, Rynku, Zamku lub Uniwersytecie.

Lokalizacje plecaków Vondel

Wszystkie znane lokalizacje plecaków znajdziesz na dachu Straży Pożarnej, gdzie siedzi na niebieskim plandece w południowo-zachodniej części dachu. Możesz też go znaleźć pod schodami lądowiska na dachu Departamentu Policji, w południowej części dachu Centrum Handlowego, na dachu w pobliżu wieży UAV i siedząc obok drabiny na Rynku, na parapecie okna na szczycie północno-zachodniej wieży Zamku lub na dachu poziomu parkingu w zachodnim narożniku Uniwersytetu.

Skanuj i dekoduj

Interakcja z plecakiem powoduje umieszczenie telefonu w dłoni, który wygeneruje cztery współrzędne na mapie taktycznej Vondela. Musisz odwiedzić wszystkie cztery miejsca na mapie, gdzie szukasz kawałka papieru z okrągłym kodem, który należy rozszyfrować. Wszystkie kawałki papieru znajdziesz pod wodą w kanałach Vondela. Nie musisz dekodować tutaj, wystarczy wejść w interakcję z kawałkiem papieru, a zaczniesz skanować kod.

Otwórz zaszyfrowaną skrzynię

Po odszyfrowaniu wszystkich czterech lokalizacji na mapie wyląduje zaszyfrowana skrzynia z zaopatrzeniem. Skrzynia spada bardzo wolno, więc powinno ci to dać trochę czasu na bezpieczne dotarcie do miejsca zrzutu na mapie. Musisz otworzyć tę skrzynię, aby ukończyć zadanie Easter egg ze skanowaniem ciała i odblokować dla siebie schemat broni.

Wygląda na to, że to jajko wielkanocne nie jest dostępne w strefie zdemilitaryzowanej, więc musisz spróbować tego w trybie Battle Royale. Jeśli szukasz jajka wielkanocnego, które można ukończyć zarówno w trybie Battle Royale, jak i DMZ, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po jajku wielkanocnym Vondel.