CoD: Warzone 2 Jak korzystać z żetonów morskich skarbów na wyspie Ashika


Sezon 2 Call of Duty: Warzone 2 pojawił się 15 lutego i dodał zupełnie nową mapę Ashika Island Resurgence. Oprócz tego, że jest nową lokacją dla Battle Royale, wyspa Ashika wprowadza także nowy żeton, który można zebrać. Tutaj przeprowadzimy Cię przez proces lokalizowania i korzystania z tej nowej waluty.

Gdzie znaleźć żetony skarbów morskich

Wyspa Ashika wprowadza żetony morskich skarbów jako nowy przedmiot do zdobycia w Warzone 2. Żetony morskich skarbów są dostępne wyłącznie na mapie wyspy, więc nie znajdziesz ich na Al Mazrah. Te nowe żetony można znaleźć we wszystkich rodzajach skrzyń na wyspie i zrabować z martwych graczy, ale jest ich najwięcej w niebieskie skrzynie Odrodzenia.

Jak korzystać z żetonów morskich skarbów

Maszyna Sea Treasure Token na stacji benzynowej Residential

Morskie żetony skarbów są używane na stacjach benzynowych. Będziesz chciał udać się do jednej z czterech stacji benzynowych na wyspie Ashika.

Stacje benzynowe znajdują się w pobliżu następujących punktów POI:

  • Osiedle mieszkaniowe
  • Klub na plaży
  • Port Ashika
  • Centrum miasta

Wewnątrz stacji benzynowych znajdziesz coś, co wygląda jak automat kasynowy. Nie ciągniesz tutaj slotów, ale możesz wejść w interakcję z maszyną i użyć żetonu. Ta maszyna da ci 100 PD i losowy przedmiot za jeden żeton morskiego skarbu. Możesz po prostu zdobyć amunicję lub zbroję, ale istnieje również możliwość zdobycia jeszcze większej nagrody, takiej jak maska ​​przeciwgazowa lub seria zabójstw. Niezależnie od tego, otrzymasz przydatny przedmiot do meczu przy minimalnym wysiłku.

Chociaż wyspa Ashika nie jest tak satysfakcjonująca, ma również urocze jajko wielkanocne w akwarium, więc zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat karmienia lwa morskiego na wyspie Ashika. Sezon 2 dodaje także zupełnie nowe wydarzenie Skrzynia broni do DMZ, a oto nasz przewodnik po nagrodach wydarzenia Skrzynia broni na wyspie Ashika.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/cod-warzone-2-how-to-use-sea-treasure-tokens-on-ashika-island/1100-6511618/?ftag=CAD-01-10abi2f