CoD: Warzone 2 Gracze podobno trafieni rozłączeniami i Shadowbanami za uzyskanie określonej liczby zabójstw


Battle Royale Call of Duty zawierało sporo błędów i usterek, w tym niewidzialnych graczy i demonicznych usterek tekstur, ale teraz gracze Warzone 2 twierdzą, że błąd powoduje, że są usuwani z meczów za uzyskanie określonej liczby zabójstw.

Jak wcześniej informował Jake Lucky na Twitterzeniektórzy z najlepszych profesjonalnych graczy i streamerów Warzone 2 udostępniają klipy przedstawiające natychmiastowe rozłączenie z grą, szczególnie po zabiciu 10. w meczu.

Dotknięci gracze twierdzą również, że ich konta są blokowane w cieniu po rozłączeniu, co oznacza, że ​​są odrzucani ze zwykłych lobby i zmuszani do mniejszej puli podejrzanych o oszustów Warzone 2. Konta graczy dotkniętych shadowbanem zostaną sprawdzone przez programistę w celu oczyszczenia ich z oszukiwania lub otrzymania dodatkowego zawieszenia.

Ponieważ 10. zabójstwo jest wspólnym mianownikiem, gracze mogą chcieć zwolnić spust po zdobyciu dziewięciu zabójstw i unikać gier z wysokimi zabójstwami, dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Niektórzy gracze zgłaszają, że wcześniej występował u nich błąd rozłączenia po 10. zabójstwie, i wyczyszczenie ich konta zajęło pięć dni. Problem nie został jeszcze potwierdzony przez programistę, ale gracze mogą sprawdzić swój status Shadowban i złożyć odwołanie na stronie wsparcia Activision.

Sezon 2 Call of Duty jest tuż za rogiem dla Warzone 2 i Modern Warfare 2, ale mam nadzieję, że ten problem zostanie rozwiązany przed dużą aktualizacją. Wycieki Warzone 2 sugerują również, że do Battle Royale przybywa mniejsza mapa Odrodzenia, a nowa lokalizacja może potencjalnie pojawić się wraz z aktualizacją sezonu 2.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b756a55b3f4ed18f44265f894b90ab&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fcod-warzone-2-players-reportedly-hit-with-disconnects-and-shadowbans-for-getting-a-specific-amount-of-kills%2F1100-6510338%2F&c=16422874118396769308&mkt=fr-fr