CoD: Warzone 2 DMZ – jak zdobyć wszystkie nagrody za wydarzenia związane ze skrzynkami z bronią na wyspie Ashika


Drugi sezon Call of Duty: Warzone 2 dodaje nową mapę Ashika Island do trybu Battle Royale i DMZ. Ta nowa mapa zawiera również nową skrzynkę na broń dla DMZ, a tutaj przeprowadzimy cię przez wszystko, co musisz wiedzieć, aby zdobyć wszystkie nowe nagrody.

Wyjaśnienie wydarzeń związanych ze skrzynką broni

Wydarzenie DMZ’s Weapon Case na wyspie Ashika działa podobnie jak to na Al Mazrah. Wydarzenie ma miejsce tylko raz na mecz i może szybko zmienić się w chaotyczną grę dla wszystkich, ponieważ tylko jedna osoba może odebrać nagrodę w każdej grze. Istnieje siedem wyjątkowych nagród, które można zdobyć tutaj.

Jak zlokalizować i ukończyć wydarzenie

Mapa taktu wyspy Ashika i lokalizacja wydarzenia

Wydarzenie odbywa się w punkcie POI Zamku na wyspie, a żółta ikona folderu ze znakiem zapytania wyróżnia określony obszar w obrębie zamku. Tutaj musisz uzyskać dostęp do zamkniętego obszaru i walczyć z wrogami, aby zebrać teczkę z bronią. Ta sprawa musi zostać pomyślnie wyodrębniona, abyś mógł zdobyć nagrody.

Gdy zbliżysz się do lokacji, zacznie do ciebie strzelać zautomatyzowana wieżyczka. Zalecałbym, aby co najmniej jedna osoba w twoim trio nosiła semtex i ulepszenie pola skrzynki z amunicją tutaj. Pomocna może być również gra RPG, a jeśli ktoś ma pociski przeciwpancerne na niestandardowej wersji lekkiego karabinu maszynowego, te też mogą działać.

Po wyjęciu wieżyczki wejdź z nią w interakcję, aby zhakować system bezpieczeństwa. Daje ci to dostęp do zamkniętego obszaru zamku Tsuki. Będziesz musiał walczyć z większą liczbą wrogów AI Warzone, ale będziesz chciał przedostać się na górę, aby odeprzeć sztuczną inteligencję tarczy zamieszek i zebrać teczkę. W zamku znajduje się mnóstwo min zbliżeniowych i miotaczy gliny, więc upewnij się, że patrzysz na swoje kroki i nosisz w środku płyty pancerne.

Notatka: Gdy teczka zostanie podniesiona, ty lub członek drużyny niosący walizkę zostaniecie oznaczeni na mapie dla wszystkich uczestników meczu. Każdy skuszony gracz może cię wytropić i zabrać twoją skrzynkę z bronią, a także możesz użyć tej strategii, aby zdobyć dla siebie nagrody wydarzenia. Obszar zamku, który odblokowałeś, zawiera wiele takich samych pomarańczowo-białych skrzynek z zaopatrzeniem wysokiego poziomu, jak twierdza strefy zdemilitaryzowanej, więc upewnij się, że jesteś odpowiednio przygotowany, zanim złapiesz skrzynkę i zaznaczysz się na mapie.

Nagrody z wydarzenia Skrzynia na broń

W wydarzeniu Skrzynia z bronią do zdobycia jest siedem nagród i można je zdobyć tylko po jednej naraz, przy czym jedną można zdobyć za każde ukończenie wydarzenia. Oznacza to, że aby zdobyć wszystkie nagrody, musisz ukończyć to wydarzenie siedem razy.

Zdobywa się je w następującej kolejności:

  • Plan zastępczy: Schemat broni pistoletowej
  • Asy: Godło
  • Pełen dom: Karta telefoniczna
  • Proszę o chwilę cierpliwości: Naklejka na broń
  • Potrójne zagrożenie: Ekran ładowania
  • Pełen dom: Godło
  • Wieczór walk: Schemat broni karabinu szturmowego

Warto zauważyć, że te nowe nagrody są unikalne dla wyspy Ashika. Jeśli nie skończyłeś zbierać nagród z wydarzenia Skrzynia na broń z sezonu 1, nadal możesz je zdobyć na mapie Al Mazrah.

Wyspa Ashika służy jako trzecia lokalizacja strefy zdemilitaryzowanej obok Al Mazrah i budynku 21. Aby dostać się do budynku 21, wymagany jest specjalny dostęp, a oto nasz pełny przewodnik po strefie DMZ, jak uzyskać potrzebne karty dostępu do budynku 21.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/cod-warzone-2-dmz-how-to-get-all-ashika-island-weapon-case-event-rewards/1100-6511574/?ftag=CAD-01-10abi2f