CoD Warzone 2.0 prezentuje spektakl battle royale w intensywnym zwiastunie startowym


Call of Duty: Warzone 2.0 to tylko kilka godzin od oficjalnego wejścia na rynek. Kontynuacja popularnej gry battle royale z premierowym zwiastunem, który zawiera przegląd wszystkich nowych funkcji, w tym oczekiwany tryb DMZ, który uzupełni klasyczny tryb przetrwania. Możesz go obejrzeć poniżej:

Warzone 2.0 zawiera mnóstwo nowych funkcji

Al Mazrah to sceneria wybrana, aby wzmocnić nowe doświadczenie sagi w tym gatunku. 18 ciekawych miejsc, które składają się na mapę, obejmuje klasyczne mapy, które przemawiają do najbardziej doświadczonych fanów, takie jak między innymi Terminal i Quarry z oryginalnego Modern Warfare 2 lub Showdown z Call of Duty 4: Modern Warfare.

Loadout powróci, jeśli nie pojawi się w tradycyjny sposób podczas jego ujawnienia podczas wydarzenia Call of Duty Next. Będziesz mieć do niego trzy sposoby: w sklepach rozsianych po mapie, nową nazwę dla tzw. stacji skupu, gromadząc zapasy w wydarzeniach gry lub oczyszczając Twierdze i Mroczne Miejsca z wrogów kontrolowanych przez sztuczną inteligencja. Ponadto, gromadząc pieniądze, możesz kupić swoją główną broń bezpośrednio w dowolnym sklepie.

Gułag otrzyma również modyfikacje, które pozwolą AI interweniować, co przyspieszy bitwy, które utkną w stagnacji. Jeśli chodzi o rozgrywkę, pojawi się ciekawa mechanika, która pogłębi formułę, taka jak wiele kręgów w grach, czat zbliżeniowy drużyny, możliwość przesłuchiwania wrogów i grupowania się z innymi rywalizującymi graczami w celu tworzenia dłuższych drużyn; ta ostatnia będzie dostępna tylko w strefie zdemilitaryzowanej i na niektórych specjalnych listach battle royale.

Pamiętaj, że żaden element twojego ekwipunku i profilu pierwszej Warzone nie zostanie przeniesiony do sequela, co oznacza, że ​​wszystkie kosmetyki, broń i statystyki pozostaną tam wyłącznie. Tymczasem Call of Duty: Warzone 2.0 ma ukazać się 16 listopada w formacie free-to-play na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Tego samego dnia rozpocznie się 1. sezon Call of Duty: Modern Warfare 2.

Źródło | YoutubeŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6372ddab2e704f74b653b5cb734ea4c6&url=https%3A%2F%2Fen.as.com%2Fmeristation_en%2F2022%2F11%2F15%2Fnews%2F1668469534_451656.html&c=3111986148321645413&mkt=fr-fr