COD Vanguard, fani Warzone Wkurzony Krampus ciągle ich zabija


Śliniony kozioł w zimowej scenie.

Obraz: Activision Blizzard

Założyłem, że zostałem zamordowany przez Krampusa pod koniec gorącego kwestionowania Call of Duty mecz byłby obiektywnie zabawny, ale wydaje się, że gracze nie są zadowoleni z możliwości tak dramatycznego wpływania na rywalizację online przez mitologiczne stworzenie.

„Krampus musi odejść”, czytamy post o 90% pozytywnych głosów na Call of Duty: Warzone subreddit. „Byłem w pierwszej piątce i zostałem ścigany przez Krampusa. Całkowicie mnie przeleciał. Wygrywanie jest już wystarczająco trudne, ale bycie ściganym przez istotę prawie niemożliwą do zabicia przy mniej niż 10 osobach to za dużo. nie sądzę, że poziom [randomness] powinno dziać się w końcowej fazie gry.”

Pomimo tego, że jest mało znanym kawałkiem środkowoeuropejskiego folkloru, Krampus – sadystyczny pomocnik Świętego Mikołaja, który między innymi wkłada niegrzeczne dzieci do jutowych worków i bije je brzozowymi rózgami – powoli wkraczał w kulturowy duch czasu w ciągu ostatnich kilku lat . Jego najnowszy występ pochodzi z uprzejmości Call of Duty: Straż przednia oraz Strefa wojny’s trwające wydarzenie Festive Fervor, w którym kozioł ściga graczy, a następnie rozrywa ich na strzępy.

Krampus działa różnie w zależności od gry, w którą grasz. w Awangarda, potwór wyszukuje graczy z niskimi wynikami obiektywnymi, karząc ich za to, że nie przyczynili się wystarczająco do sukcesu ich drużyny. Jego cele są najwyraźniej bardziej losowe w Strefa wojny, gdzie każdy może przyciągnąć gniew Krampusa. To ta druga sytuacja jest denerwująca Call of Duty gracze, zwłaszcza ci, którzy są bliscy wygrania meczu battle royale, zanim padną ofiarą pazurów stwora.

„Miałem wiele gier, w których Krampus poluje na siebie lub moją drużynę w 10 najlepszych sytuacjach i to rujnuje grę” napisał inny sfrustrowany gracz.

Bez słowa od deweloperów o możliwych osłabieniach Krampusa i nieznana data zakończenia wydarzenia, wygląda na to, że Call of Duty na razie gracze będą musieli po prostu wytrzymać.Źródło : https://kotaku.com/krampus-is-destroying-call-of-duty-players-and-they-are-1848248331