CoD: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 – jak odblokować karabin szturmowy M13B


Sezon 1 Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 jest już dostępny, a sezon inauguracyjny przynosi nowe bronie, operatorów i nie tylko. Dwie bronie sezonu można znaleźć na darmowych poziomach przepustki bojowej, ale trzecią można odblokować w ramach wyzwania w grze. Tutaj przeprowadzimy Cię przez proces odblokowania karabinu szturmowego M13B.

Jak odblokować karabin szturmowy M13B

M13B jest częścią platformy broni Bruen Ops w Modern Warfare 2 i jest opisywany jako karabin szturmowy o dużej szybkostrzelności i niskim odrzucie.

Jest odblokowywany poprzez ukończenie wyzwania w grze w trybie DMZ Warzone, ale post na blogu Activision mówi, że można go również kupić z pakietem sklepowym. W chwili premiery ten zestaw nie był dostępny w sklepie.

Wyzwanie odblokowania DMZ

Karabin szturmowy M13B

Wyzwanie: Odblokuj, pokonując Chemika w Strefie Promieniowania DMZ i wydobywając jego upuszczoną broń.

Chemik znajduje się w strefie promieniowania podczas meczu. Są to losowe lokacje, ale są one zaznaczone na mapie podświetlonym żółtym kółkiem. Będziesz także chciał od razu udać się do strefy, ponieważ tylko jedna osoba może zdobyć broń w każdym meczu.

Przebywanie w strefie spowoduje, że odniesiesz niewielkie obrażenia, które z czasem mogą cię zabić, ale maska ​​przeciwgazowa całkowicie zatrzyma obrażenia. na szczęście przeciwnicy AI w okolicy mają maski przeciwgazowewięc po prostu wyeliminuj jednego i zbierz jego maskę.

Następnie biegnij na środek strefy, aby znaleźć Chemika, który ma na sobie jasnożółty kombinezon hazmat. Musisz ich zabić i złapać ich karabin szturmowy M13B. Po prostu uważaj na dodatkowych wrogów otaczających Chemika i upewnij się, że szybko się wydostaniesz, ponieważ opancerzona sztuczna inteligencja wydaje się dość szybko zalewać obszar podczas walki i po niej. Każdy tutaj jest opancerzoną gąbką kulową. Następnie wystarczy dostać się do exfil i wyodrębnić z meczu.

Notatka: Tylko gracz trzymający broń podczas ekstrakcji odblokuje broń, ponieważ inni członkowie drużyny, którzy pomagają, nie otrzymają odblokowania. Wygląda na to, że nie możesz zachować tego konkretnego schematu, ale otrzymujesz podstawową wersję broni.

Wyposażenie broni działa inaczej w strefie DMZ niż w trybie Battle Royale, więc koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po typach broni dla strefy DMZ.

Funkcja rusznikarza dla Warzone 2.0 i DMZ różni się od oryginalnej funkcji dostosowywania Warzone. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o odnowionym Gunsmith 2.0 i systemie rozwoju broni w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/cod-modern-warfare-2-and-warzone-2-0-how-to-unlock-the-m13b-assault-rifle/1100-6509224/?ftag=CAD-01-10abi2f