COD Mobile zostanie zastąpiony przez Warzone Mobile


Oprogramowanie czatu na żywo Tidio – Dodaj oprogramowanie czatu na żywo Tidio do swojej witryny w ciągu kilku minut. Kontaktuj się z odwiedzającymi i zamień ich w zadowolonych klientów. Zwiększ ich doświadczenie i zwiększ swoją sprzedaż. Zdobądź to za darmo

Ponieważ fuzja Microsoft-Activision Blizzard postępuje naprzód, pojawiają się nowe szczegóły dotyczące przyszłości Call of Duty na urządzeniach mobilnych. Według ujawnionych dokumentów przedłożonych organom regulacyjnym, Microsoft planuje „wycofanie” Call of Duty: Mobile i zastąpienie go Call of Duty: Warzone Mobile.

Zgodnie z oświadczeniem Microsoftu skierowanym do brytyjskiego Urzędu ds. Konkurencji i Rynków, wraz z wydaniem Warzone Mobile, Call of Duty: Mobile zostanie wycofane „z czasem (poza Chinami)”. Nie jest jasne, czy konta graczy Call of Duty: Mobile zostaną połączone z Warzone Mobile, ponieważ ten pierwszy ma własny ekosystem skórek i przepustek bitewnych. Nie wiadomo też, czy gracze będą mogli przenieść swoje postępy z Call of Duty: Mobile do Warzone Mobile, czy też będą musieli zaczynać od nowa.

Czy Microsoft zasugerował zamknięcie COD Mobile?

Call of Duty: Mobile, opracowane przez spółkę zależną Tencent, TiMi Studios, to popularna gra wieloosobowa znana z kolekcji map, trybów i broni z serii Call of Duty. Był chwalony za swoją wydajność i system ekonomiczny w grze podobny do Counter-Strike. Jednak Microsoft najwyraźniej postrzega Warzone Mobile jako przyszłość Call of Duty na urządzeniach mobilnych.

Z kolei Warzone Mobile to gra typu battle royale, wzorowana na popularnej pecetowej i konsolowej wersji Call of Duty: Warzone. Oczekuje się, że zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku, chociaż nie ogłoszono jeszcze konkretnej daty. Warzone Mobile będzie zawierać system postępów krzyżowych, który pozwoli graczom kontynuować postępy w wersji gry na PC lub konsole.

Eleganckie motywy – Najpopularniejszy motyw WordPress na świecie i najlepszy kreator stron WordPress. Uzyskaj 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zdobądź to za darmo

Biorąc pod uwagę znaczną i ogromną bazę graczy COD Mobile, jest mało prawdopodobne, że gra zostanie zamknięta w najbliższym czasie. Jednak wraz ze zbliżającą się premierą Warzone Mobile firma może skupić się na dostarczaniu bardziej świeżej zawartości do nowej gry.

Chociaż Call of Duty: Mobile może być nadal obsługiwane w Chinach, wydaje się, że Microsoft postrzega Warzone Mobile jako przyszłość Call of Duty na urządzeniach mobilnych. Jeśli Warzone Mobile okaże się tak popularne, jak jego odpowiedniki na PC i konsole, może zmienić zasady gry na rynku gier mobilnych.Źródło : https://www.techgenyz.com/2023/03/09/cod-mobile-replaced-by-warzone-mobile/