Co to jest odwrotne przyspieszenie w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2?


podczas gry wezwanie do służby, większość ludzi stara się robić tak dobrze, jak tylko potrafi. Ale nie każdy jest. W niektórych przypadkach niektórzy gracze aktywnie starają się wypadać słabo w grach.

Dlaczego tak jest, pytasz? Cóż, ma to głównie związek z systemem dobierania graczy opartym na umiejętnościach i tym, jak ludzie na niego reagują. Ogólna zasada jest taka, że ​​im lepsze wyniki osiągasz konsekwentnie w grach, tym lepsi będą również twoi przeciwnicy. Gdy poziom rywalizacji wzrasta, wielu graczy zwykle próbuje dorównać przeciwnikowi, a nawet udowodnić, że jest lepszy niż jego obecny poziom umiejętności. Ale nie każdy tak robi.

Zamiast tego istnieje coś takiego jak odwrotne wzmacnianie. To nie jest unikalne dla Nowoczesna wojna 2 lub Strefa wojny 2ale może to być irytujące, jeśli masz członka drużyny, który korzysta z odwrotnego wzmocnienia.

Co to jest odwrotne wzmacnianie?

Odwrotne wzmacnianie ma miejsce, gdy gracz próbuje zatankować własne statystyki, próbując obniżyć ogólny poziom umiejętności swoich kolegów z drużyny i przeciwników. Akt odwróconego wzmocnienia jest najczęściej obserwowany, gdy gracz biegnie do przodu i umiera, nawet nie wyglądając, jakby próbował zabezpieczyć zabójstwo lub cel. Jest to skuteczny sposób na zapewnienie, że odwrotny wzmacniacz ma złe indywidualne statystyki i że jego drużyna przegrywa, a oba te sposoby są pewnymi sposobami na umieszczenie w mniej wykwalifikowanych lobby.

Istnieje kilka powodów, dla których dana osoba chciałaby odwrócić wzmocnienie. Gracz może po prostu chcieć grać z gorszymi przeciwnikami, aby osiągnąć bardziej dominujące mecze, lub może to robić, aby łatwiej połączyć siły z mniej wykwalifikowanymi przyjaciółmi, którzy mogą być przytłoczeni zwykłymi lobby gracza.

Wielu graczy ma ochotę na matchmaking oparty na umiejętnościach Call of Duty wzrosła w ostatnich tytułach, przez co każda gra przypomina intensywną bitwę. Niektórzy wolą bardziej swobodną rozgrywkę przeciwko graczom o niższych umiejętnościach, niezależnie od tego, czy wpływa to na doświadczenie tych graczy. Powoduje to, że gracze odwracają przyspieszenie, aby upuścić SBMM do łatwiejszego lobby, aczkolwiek rujnują zabawę innym po drodze.

Co możesz z tym zrobić?

Jeśli napotkasz w swojej grze odwrotny booster, możesz zgłosić gracza za boosting. Chociaż prawdopodobnie nie będzie to miało wpływu na grę, w której grałeś z tym graczem lub przeciwko niemu, Twoje zgłoszenie może zakończyć się zawieszeniem lub banem.

Odwrotne wzmacnianie stało się powszechne w Dorsz, więc weź udział w zgłaszaniu nikczemnych graczy korzystających z systemu, aby spaść na niższe stopnie. Niestety, debata SBMM stała się istotną częścią Dorsz rozmowy i odwrotne wzmacnianie prawdopodobnie będą dostępne w dającej się przewidzieć przyszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ab7920199c4efdaa833c3074864fe7&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwhat-is-reverse-boosting-in-call-of-duty&c=15793773609556105493&mkt=fr-fr