Co to jest blokowanie cieni w Warzone?


Czy jesteś ciekaw, na czym polega banowanie cieni? Strefa wojny? Termin ten krąży po całym świecie Strefa wojny Społeczność ostatnio i wiele osób zastanawia się, czym dokładnie jest blokowanie cieni. Tak więc, jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o blokowaniu w cieniu, poniższy przewodnik szczegółowo opisuje, czym jest blokowanie w cieniu, jak sprawdzić, czy zostałeś zbanowany w cieniu i jak się odbanować w Strefa wojny.

Co to jest blokowanie cieni w Warzone?

Kliknij, aby powiększyć

Zakazy cienia są wprowadzane do Strefa wojny gracze, którzy według Activision angażują się w nielegalne działania, takie jak oszustwa lub hakowanie. W przeciwieństwie do typowego bana gracze z banem cienia mogą nadal grać Strefa wojny. Połów? Kiedy zostaniesz zbanowany w cieniu, jesteś odizolowany od poczekalni, które składają się wyłącznie z innych konkurentów, którzy zostali zbanowani w cieniu. To prowadzi do Strefa wojny mecze wypełnione w całości oszustami i hakerami.

Objaśnienie zakazu cieni w Warzone

Warzone-shadow-banning-wyjaśnione

Kliknij, aby powiększyć

Ideą zakazu cieni jest oddzielenie podejrzanych oszustów od legalnych graczy i sprawienie, by cierpieli z powodu własnego gatunku. Ale to nasuwa pytanie, jaki jest sens blokowania cieni w Strefa wojny? Dlaczego nie po prostu na stałe zablokować oszustów i hakerów i skończyć z tym?

Cóż, po pierwsze, zakłada się, że wiele razy, gdy zbanujesz oszusta lub hakera, po prostu założy nowe konto — zwłaszcza w darmowej grze, takiej jak Strefa wojny. Tak więc, jeśli zamiast tego zabronisz im cienia, kupujesz trochę czasu, zanim powrócą na swoje krzywe ścieżki.

Ponadto okres, w którym podejrzany oszust jest objęty zakazem cienia, jest okazją dla Activision do sprawdzenia domniemanych wykroczeń gracza. Całkowicie możliwe jest niesłuszne zgłoszenie i z kolei zakaz cienia. Więc zamiast rozdawać kilka niesprawiedliwych permanentnych zakazów, Activision ma możliwość ustalenia, czy domniemany oszust jest winny, czy nie.

Jak stwierdzić, czy zostałeś zbanowany w cieniu w Warzone?

warzone-shadow-banowanie-jak-powiedzieć

Kliknij, aby powiększyć

Zakaz w cieniu ma swoją nazwę, ponieważ jest to rodzaj tajnego zakazu. Activision nie wysyła żadnych powiadomień ani nie zapewnia żadnych ostrzeżeń, gdy kogoś zbanuje w tle. Chociaż nie ma sposobu, aby potwierdzić 100%, czy jesteś zbanowany w cieniu Strefa wojny lub nie, istnieje kilka sprawdzonych i prawdziwych znaków:

  • Cierpisz z powodu wyjątkowo długich kolejek
  • Masz do czynienia z nienormalnie wysokim pingiem
  • Podejrzewasz, że wyjątkowo nadmierna liczba Twoich przeciwników oszukuje i hakuje

Jak zostać odblokowanym w Warzone?

warzone-shadow-banning-jak-zostać-odbanowany

Kliknij, aby powiększyć

Zazwyczaj blokady cienia trwają tylko tydzień lub dwa, więc jeśli jesteś niewinnym graczem, który uważa, że ​​został niesłusznie zablokowany, zawsze możesz poczekać i sprawdzić, czy po przerwie wszystko wróci do normy.

Alternatywnie możesz sprawdzić status swojego konta i odwołać się od bana na stronie Odwołanie od bana w serwisie Activision Support. Zaloguj się na swoje konto Activision, aby dowiedzieć się, na jakim etapie znajduje się Twoje konto w Activision, niezależnie od tego, czy nie wykryto bana, Twoje konto jest w trakcie sprawdzania, czy trwale zablokowane. Jeśli rzeczywiście zostałeś zbanowany, możesz przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej, aby odwołać się od zakazu w nadziei na jego zniesienie.

To stało się powszechne dla Strefa wojny streamerów, a nawet przeciętnego gracza, aby spekulować, że zostali zbanowani w cieniu Strefa wojny. Niezależnie od tego, czy za ich twierdzeniami kryje się jakaś prawda, następnym razem, gdy usłyszysz ten termin, będziesz dokładnie wiedział, do czego się odnosi.

Nie odrzucaj całkowicie, gdy streamer twierdzi, że został zbanowany w cieniu, ponieważ Activision mówi, że wiedzą, że niektórzy „głośni” streamerzy używają oprogramowania do oszukiwania.Źródło : https://www.ggrecon.com/guides/warzone-shadow-banning/