Co się stało z SBMM Warzone? Statystyki WZ i inne narzędzia do śledzenia statystyk CoD, których możesz użyć


Popularna witryna śledząca statystyki SBMM Warzone, która została wcześniej zamknięta, jest ponownie uruchomiona i działa pod nazwą domeny – WZ Stats.

Dopasowywanie oparte na umiejętnościach, w skrócie SBMM, od dawna jest gorącym tematem w grach wieloosobowych. Teoretycznie powinno to sprawić, że wszystko będzie sprawiedliwe i zapewni każdemu równe szanse, ale gracze często nie widzą tego w ten sposób.

Na początku stycznia społeczność Warzone została podzielona, ​​ponieważ narzędzia stały się dostępne dla graczy na PC. Początkowo aplikacje towarzyszące pozwalały użytkownikom zobaczyć K/D innych graczy w lobby, pozwalając ci wybierać i wybierać gry.

Niektóre z tych aplikacji i stron internetowych zostały zaprojektowane w celu ujawnienia oszustów, ale ciągle się zmieniały. W rezultacie WZ Stats, wcześniej SBMM Warzone, stało się najczęściej używaną witryną do śledzenia statystyk, ponieważ można było zobaczyć standard lobby, z którym się zmierzyłeś.

SBMMWarzone

Witryna SBMM Warzone została zmuszona do zamknięcia przez Activision.

Dlaczego SBMM Warzone został zamknięty?

Jednak od 29 marca witryna musiała przestać śledzić statystyki z powodu Activision. Według właścicieli SBMM Warzone, prawnicy Activision skontaktowali się z nimi i poprosili ich o zaprzestanie funkcji śledzenia statystyk.

Dzieje się tak, ponieważ po zarejestrowaniu się w SBMM Warzone musiałeś połączyć swoje konto Xbox Live, Battle.Net lub PlayStation, aby to zrobić, a strona mogła następnie użyć API Activision (interfejs programowania aplikacji) do śledzenia statystyk.

Jednak tylko partnerzy Activision mogą korzystać z API, co naraża SBMM Warzone na groźby prawne, mimo że właściciele witryn stwierdzili, że skontaktowali się z twórcami gier i wydawcami w celu nawiązania współpracy.

SBMM Warzone powraca jako WZ Stats

Chociaż SBMM Warzone został na jakiś czas zamknięty z powodu Activision, w tweecie opublikowanym 3 maja wydaje się, że strona została przywrócona pod zupełnie nową domeną, WZ Stats.

Więcej alternatyw WZ Stats (SBMM Warzone)

Mimo że WZ Stats jest teraz w pełni działającą witryną śledzącą statystyki Warzone, gracze szukający alternatyw mogą chcieć jeszcze więcej opcji do wyboru. Na szczęście dla tych graczy jest ich kilku.

Tracker.GG nie ma możliwości śledzenia lobby, jakie miał SBMM Warzone, ale współpracuje z Activision, więc nie ma ryzyka, że ​​zostanie zamknięty.

Istnieje również oryginalna strona internetowa innej firmy, COD Stats. To nadal działa i może być używane w grze dla graczy na PC. Jednak inne platformy mogą go również używać do śledzenia statystyk. Możesz także skorzystać z oficjalnej aplikacji CoD Companion na urządzeniu mobilnym.

  • Tracker.GG
  • Statystyki COD
  • Aplikacja towarzysząca Call of Duty (mobilna)

Ponieważ właściciele SBMM Warzone proszą społeczność o pomoc w uruchomieniu Activision, strona może powrócić do dawnej świetności.

Jednak na razie musisz udać się gdzie indziej, aby uzyskać poprawkę śledzenia statystyk.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/what-happened-to-sbmm-warzone-wz-stats-and-other-cod-stat-trackers-you-can-use-1543939/