Co będzie potrzebne, abyśmy zrezygnowali z Warzone?


Warzone 2 to bałagan. Może to być mniej drapieżne ulepszenie niż Overwatch 2, ale jest też w jakiś sposób jeszcze bardziej zepsute. Można by pomyśleć, że „praca” będzie warunkiem wstępnym wydania gier, ale obecnie programiści mają sztywne harmonogramy i mają zbyt wiele na głowie. Widzieliśmy to z Pokemon Scarlet & Violet, który wygląda okropnie, działa jeszcze gorzej i nadal byłby grą kiepską, gdyby był technicznie doskonały.


Porównywałem już Call of Duty i Pokemon pod kątem ich wadliwych, niedokończonych wydań, ale stoją za tym podobne powody. Oprócz podstępnego kapitalizmu, który zmusza gry do niezrównoważonych stawek, Warzone musiało zostać wydane w pobliżu Modern Warfare 2. Pokemon ma znacznie więcej terminów do osiągnięcia – gry wiążą się z wydaniami TCG oraz anime (jeśli to nadal coś) – i prawdopodobnie dlatego nie zostało opóźnione. Ale ile czasu minie, zanim zrezygnujemy z tych gier?

WIDEO DNIA GRACZÓW

Powiązane: Gułag to jedyna dobra część Warzone 2

Pokemon jest jeden i gotowe. Skończyłem historię i kiedy ukończę Pokedex, będę grał tylko na kontach alternatywnych dla biegów Nuzlocke lub tworzenia konkurencyjnych drużyn do walki w rankingu – to znaczy, jeśli bitwy zostaną naprawione. Z drugiej strony Warzone to prawdziwa gra na żywo, której celem jest zachęcanie cię co tydzień do kolejnych strzelanin z chłopcami.

Błędy Warzone są bardziej rażące, ponieważ są konkurencyjne. Kiedy walczysz z innym graczem, prawdziwą osobą, która jest całkowicie niewidoczna z powodu usterki lub hacka, gra nie wydaje się sprawiedliwa. Kiedy przeciwnicy mogą chować się w gazie przez kilka minut bez odniesienia obrażeń, zachęca to do wyłączenia się i zagrania w inną grę. Apex wydaje się teraz trochę powolny, ale przynajmniej jest mniej oszustów.

Jak na ironię, niektóre usterki sprawiają, że gram. Kiedy można było wyrównać poziom broni, umieszczając minę na czołgu, była to świetna zabawa. Teraz możesz zdobyć nieskończoną ilość gotówki za pomocą sztuczek z koszami na śmieci, które również podnoszą poziom twojej broni. Uwielbiam patrzeć, jak małe liczby odliczają, kiedy nie powinny, ale to wskazuje na większy problem: czerpię więcej przyjemności z grania w system niż z grania w Battle Royale. Przyjmę każdą szansę na ominięcie grindu, odblokowanie dodatków i ulepszeń bez pracy dla nich. Ponieważ granie w Warzone nie jest teraz zbyt zabawne.

Co nam zajmie rezygnacja z łodzi Warzone

Ostatnia usterka, którą zauważyłem u niektórych graczy, polega na tym, że kiedy uruchamiają grę ze Steam, zamiast tego uruchamia się ponownie ich komputer. To na pewno znak? Warzone nie chce, żebyś w to grał. Zyskał świadomość i stał się nieuczciwy, i aktywnie ostrzega graczy przed logowaniem. Oczywiście żartuję, ale to najnowszy z długiej listy błędów, które sprawiają, że gra jest niegrywalna. Niezależnie od tego, czy zostaniesz ostrzelany przez całkowicie niewidzialnego przeciwnika, czy nawet nie możesz otworzyć gry, wszystko jest takie samo: zdecydowanie nie jest zabawne.

Więc jak długo to dajemy? Przestałem już grać w wiele Warzone, ale jaka będzie słoma, która łamie mi plecy i popycha mnie do całkowitego odinstalowania? Jest pełen błędów psujących grę, a cheaterzy zabijają mnie częściej niż zwykli gracze; jakiej innej grze dalibyśmy korzyść z wątpliwości przez tak długi czas? Może Pokemon, który jest obecnie równie zepsuty. Te gry nie są wystarczająco dobre, a gracze zasługują na coś lepszego. Każdy ma swoją tolerancję na bzdury i myślę, że moja dobra wola została zużyta. Zagram coś lepszego, coś, co działa zgodnie z przeznaczeniem. To najmniej o co mogę prosić.

Dalej: Tiger Woods i Władca Pierścieni: Niebiańskie dopasowanieŹródło : https://www.thegamer.com/call-of-duty-warzone-give-up/