Ceny wyposażenia Warzone mogą ulec zmianie


Wygląda na to, że Call Of Duty: Warzone Ceny wyposażenia mogą spadać, ponieważ deweloper Raven Software organizuje głosowanie fanów.

Głos został oddany Świergot, z postem, który brzmi: „Podobał nam się odzew na próby Titanium i rozważamy wprowadzenie obniżki ceny wyposażenia w każdym kręgu do Battle Royale”. Ostateczne głosowania zakończone 70 procentami są za zmianą, przy czym mniejszość głosów opowiada się za trzymaniem się obecnego systemu.

Dla kontekstu, Titanium Trials to ograniczone czasowo wydarzenie w sezonie 5, w którym spadki wyposażenia graczy zaczynają się droższe i stopniowo stają się tańsze w miarę postępu bitwy royale. To zasadniczo przywraca równowagę w grze, ponieważ większość graczy rozpoczyna mecze ze słabszą bronią, zanim stopniowo zdobędzie mocniejszy sprzęt w miarę trwania meczu.

Jeśli Raven Software użyje tego głosowania do podjęcia decyzji, prawdopodobnie zobaczymy, że system obniżek cen Titanium Trials zostanie wdrożony w Call Of Duty: Warzone wszechobecne. Jednak obecnie nie ma wskazówek, kiedy ta potencjalna zmiana może nastąpić.

Call Of Duty: Warzone wszedł w piąty sezon 24 sierpnia. Jest on nazywany ostatnim sezonem gry, a szczegóły dotyczące kontynuacji zaplanowano na 15 września Call Of Duty: Dalej wydarzenie.

Wydarzenie obejmie również pełną prezentację trybu wieloosobowego na tegoroczny Call Of Duty: Modern Warfare 2, który ma ukazać się 28 października na platformach PlayStation i Xbox obecnej i ostatniej generacji oraz na PC.

W innych wiadomościach szef Xbox Phil Spencer potwierdził tę przyszłość Call of Duty tytuły będą nadal pojawiać się na platformach PlayStation i Xbox w tym samym czasie po przejęciu Activision Blizzard. Dodatkowo Spencer również potwierdził Call of Duty gry trafią do Game Pass, obok takich jak Diablo oraz Obserwacja.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63123dc128dc45e3ad69d264a47ec00d&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-warzone-loadout-pricing-may-change-3303391&c=10351222180561340691&mkt=fr-fr