Ceny wyposażenia Warzone mogą spaść, ponieważ Call of Duty prowadzi głosowanie graczy


Ceny wyposażenia Warzone mogą wkrótce ulec obniżeniu, ponieważ współtwórca Call of Duty, Raven Software, organizuje głosowanie graczy na Twitterze, czy broń w sezonie 5 Battle Royale FPS powinna być tańsza do zdobycia.

Ograniczone czasowo wydarzenie Titanium Trials sezonu 5, które pozwala graczom zdobywać kamuflaże i tokeny związane z niedawnym crossoverem Terminatora, zawiera nową mechanikę, dzięki której zrzuty wyposażenia są droższe, gdy gracze po raz pierwszy rozpoczynają bitwę royale i stają się coraz drożsi w miarę trwania gry, a strefa wykluczenia powiększa się.

Chodzi o to, aby zmusić graczy do szukania i zadowalania się słabszymi broniami na początku, dzięki czemu początkowe momenty każdego meczu będą bardziej desperacką bitwą o przetrwanie, z mniejszą szansą, że mniejszość graczy zdobędzie potężną broń i zdominuje grę na początku . Jednak wraz z postępami gry i spadkiem cen wyposażenia ocalali gracze mają większą szansę na zdobycie preferowanej broni, co zwiększa konkurencyjność ostatnich momentów.

Raven Software prosi teraz graczy o głosowanie, czy ten system powinien zostać wprowadzony do hurtowej sprzedaży Warzone. Z trzema godzinami do głosowania w momencie pisania tego tekstu, opinia społeczności Warzone w dużej mierze opowiada się za obniżeniem cen wyposażenia i wprowadzeniem dynamiki prób tytanowych w całej Warzone. Jeśli chcesz zagłosować, możesz wziąć udział w ankiecie za pośrednictwem oficjalnego Twittera Raven.

W międzyczasie upewnij się, że wyprzedzasz krzywą w sezonie 5 Warzone, korzystając z naszego przewodnika po najlepszych zrzutach wyposażenia w sezonie 5. Możesz także sprawdzić najlepsze konfiguracje dla EX1 i RA 225, a także najlepsze pistolety Warzone, które nadal obejmują Blixen i Volk.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63110157d8584261b8f77d2ed6219b7d&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcall-of-duty-warzone%2Fprice-drops-loadouts&c=4417293527488819254&mkt=fr-fr