CDL pro Priestahh oskarżony o włamania do Warzone nad klipem „Advanced Aimbot”


Oskarżyciele Call of Duty: Warzone znaleźli swój nowy cel: Priestahh. Pro CDL został umieszczony pod radarem oszustów, ponieważ ludzie wydają się myśleć, że użył „zaawansowanego aimbota” do zabójstwa.

Jeśli chodzi o oskarżenia hakerów Warzone, rzadko zdarza się, aby były one nakładane na legalnych profesjonalnych graczy. I to ma sens, ponieważ profesjonaliści Call of Duty League są stale testowani pod kątem integralności rywalizacji, z pewną kombinacją testów PC i kamer ligowych.

Ale podczas długiego poza sezonem CDL Preston „Priestahh” Grenier z Minnesoty ROKKR wrócił do Verdansk. W ciągu kilku tygodni stał się już przedmiotem oskarżeń hakerskich.

Kiedy Warzone wyszedł po raz pierwszy, Priestahh trzymał wiele rekordów świata. Ale czasy się zmieniły i śmierć w powietrzu przeciwko najlepszemu graczowi Diazowi Biffle doprowadziło do powstania wielu pytań.

CDL pro Priestahh oskarżony o hakowanie w Warzone

Jak widać w powyższym klipie, Priestahh wyciąga broń podczas swobodnego spadania i strzela do nurkującego Biffle’a. Wydaje się, że nie przeoczył ani jednego strzału i wydaje się, że wykonuje go z największą łatwością.

Chociaż dla wielu jest to zrozumiałe dzięki temu, że P jest… dosłownie profesjonalnym graczem, inni nie są przekonani.

Fani Warzone nie są przekonani do obrony „pro gracza”

Klip był wspólny na subreddit poświęcony oszustom z prostym pytaniem: „Czy w ogóle próbują ukryć fakt, że już oszukują?”

Chociaż został on przegłosowany do zera, gdy subreddit CDL złapał wiatr, nadal istnieje wiele oskarżeń rzuconych Priestahhowi. Przede wszystkim plakat uważa, że ​​P użył „zaawansowanego aimbota” i twierdzi, że „nie ma mowy, żeby zrobił to kijem kciuka”.

Jednak w tym momencie konsensus społeczności oscylował w przeciwnym kierunku. Większość odpowiedzi na Reddicie i Twitterze nie zgadza się z oskarżeniem. Podczas gdy Priestahh tylko się z tego wyśmiał, inna odpowiedź stawia oskarżycieli hakerów w wątpliwość: „dzieci nie są przyzwyczajone do oglądania prawdziwych profesjonalistów z CoD i to widać”.

Ogólnie rzecz biorąc, podczas gdy niektórzy nadal uważają, że klip jest podejrzany, większość uważa, że ​​to tylko dlatego, że jest profesjonalistą. Może to wyglądać dziwnie, ale dla rekreacyjnego koszykarza Stephen Curry, który trafia 90% swoich rzutów wolnych, również może wyglądać dziwnie.

Wszystko to wskazuje jednak na jedną rzecz: potrzebujemy Warzone anty-cheat i turnieje LAN tak szybko, jak to możliwe. Mam nadzieję, że te rozwiążą niektóre spory.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/cdl-pro-priestahh-accused-of-warzone-hacks-1669147/