Call of Duty: Warzone zwiększa liczbę graczy na mecz do 120 – nowy wymiar w trybie Battle Royale.

Call of Duty: Warzone: najpopularniejszy tryb Battle Royale staje się coraz większy

Wzrost liczby graczy

Call of Duty: Warzone to darmowa gra stworzona przez COD, która pozwala graczom rywalizować w trybie Battle Royale. Oprócz możliwości zdobycia fajnych miesięcznych skórek, płacąc za przepustkę bojową, gracze mogą także odblokować nowe przedmioty kosmetyczne. Podczas gdy większość gier typu Battle Royale pozwala na maksymalnie 100 graczy w grze, nowe maksimum wynosi obecnie 120 graczy, co oznacza wzrost o 20 graczy.

Inicjatywa Activision

Podwyżkę tę oficjalnie ogłosili m.in Activision, co potwierdza, że ​​liczba graczy biorących udział w grze wzrośnie. Pochodzi to z tweeta udostępnionego przez dewelopera Raven Software, sugerującego, że liczba graczy zostanie zwiększona. Wcześniej maksymalna liczba graczy wynosiła 150, ale do tej pory została zmniejszona do 100.

Omawiany rozwój

Zmiana ta została również wspomniana w notatkach o aktualizacji z 29 maja Call of Duty’aco oznacza, że ​​liczba graczy wzrośnie o 20. Poprzednio przy 150 graczach Activision Według GameSpot zmniejszyło liczbę graczy biorących udział w grach z powodu „zbyt dużego podekscytowania”.

Call of Duty: Warzone jest dostępna na wszystkich platformach, w tym Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC, podobnie jak inne płatne gry.

Źródło: gameranx.com