Call of Duty Warzone: zapowiedziano piąty i ostatni sezon


Następny sezon Call of Duty: Straż przednia mi Call of Duty: Warzonezatytułowany Ostatni bastionbędzie równieżostateczny. Tytuł Battle Royale Call of Duty: Warzone została uruchomiona w 2020 roku a od ponad dwóch lat gra jest powiązana z każdym nowym tytułem z serii. Obejmuje to również najnowszą odsłonę marki, a mianowicie Call of Duty: Vanguard.

Jak ogłoszono w poście na blogu Call of Duty w przyszłym sezonie, zatytułowanym Last Stand, zaoferuje zakończenie zarówno dla Vanguard, jak i Warzone. Pora roku zostanie uruchomiona 24 sierpnia i zbierze przeciwników z całej serii w spektakularnej ostatecznej bitwie.

Aktualizacja zobaczyaktywność wulkaniczna pojawia się na kalderzezmuszając graczy Call of Duty: Warzone do unikania lawy podczas bitwy.

Tymczasem Call of Duty: Vanguard otrzyma dwie nowe mapy do gry wieloosobowej wraz z nowe doświadczenie Zombie o nazwie Archon. Ta nowa zawartość Call of Duty wraz z premierą Last Stand.

Wraz z końcem wsparcia dla Warzone, nadchodząca bitwa Royale Call of Duty Infinity Ward obiecuje zaoferować pełniejsze i satysfakcjonujące wrażenia. Strefa wojny 2 powinien zostać wydany wraz z Call of Duty: Modern Warfare 2podobnie jak Warzone, który został uruchomiony wraz z ponownym uruchomieniem Modern Warfare.

Call of Duty: Warzone e Call of Duty: Vanguard jest dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S e PC.Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/20/call-of-duty-warzone-announced-the-fifth-and-final-season/