Call of Duty: Warzone wyłącza pojazdy na Rebirth Island z powodu usterki


Złote skarbce w Call of Duty: Warzone są ważnymi lokacjami, ponieważ kryją w nich przedmioty o wysokiej wartości. Dostęp do nich nie jest łatwy, ale wydaje się, że niektórzy gracze wykorzystali usterkę związaną z pojazdami, aby do nich wejść i zabrać upragniony łup. Podejrzenie to jest wzmocnione decyzją Raven Software o wyłączeniu pojazdów na mapie Rebirth Island, o czym deweloper poinformował na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

„Chwilowo wyłączyliśmy pojazdy na Rebirth Island na czas, gdy badamy problem” – napisali na swoim koncie na Twitterze. To nie pierwszy raz, kiedy Raven zastosował ten środek w celu zwalczania błędów i nieuczciwych praktyk.

Jeśli chodzi o Złote Skarbce, są one dostępne od wczoraj dla wszystkich, którzy ukończą aktualne wyzwanie społeczności i znajdą przedmioty potrzebne do uzyskania kodu dostępu.

Rozmiar Call of Duty: Warzone, problem

Fakt, że gry Call of Duty zajmują dużo miejsca na dysku twardym, jest przedmiotem obaw Activision Blizzard od lat. W niedawnym oświadczeniu Josh Bridge, kierownik ds. operacji na żywo, przyznał, że „rozmiary instalacji i ponownej instalacji są cholernie szalone”. To główny powód, dla którego nie decydują się na dodawanie ani obracanie map: tracą graczy z każdą większą aktualizacją.

Call of Duty: Warzone to gra typu battle royale działająca w modelu free-to-play, czyli za darmo, ale z mikropłatnościami. Można go pobrać na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC, dopóki Activision Blizzard nie wyda sequela. Studiem odpowiedzialnym za kolejne doświadczenie w uniwersum Warzone będzie Infinity Ward, ten sam deweloper, który zaprojektował główną grę wideo (i którego kolejne sezony przeszły w ręce Ravena).

Źródło | VGC

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B637CC08681744E6BBAA0D1A004E1DA6&url=https%3A%2F%2Fen.as.com%2Fmeristation_en%2F2022%2F04%2F12%2Fnews%2F1649792192_356892.html&c=7045790322707557642&mkt=fr-fr