Call of Duty: Warzone wprowadza innowacje, aby karać oszustów za pomocą „SPLAT”

Nowe podejście do walki z oszustwem w Call of Duty: Warzone

W grach wieloosobowych programiści nieustannie pracują, aby wyprzedzić tych, którzy zamierzają łamać zasady, aby zyskać przewagę konkurencyjną. A jeśli masz zamiar karać oszustów, równie dobrze możesz robić to zabawnie. Właśnie tu pojawia się nowy środek odstraszający Call of Duty: Warzone, „Splat”.

„Plaśnięcie” będzie protokołem przeciwdziałającym oszustwom, który „odetnie” rozłożone spadochrony, powodując w ten sposób upadek oszusta na ziemię. Wcześniej oszuści byli zmuszani do zbierania od nich informacji. To podejście jest z pewnością znacznie bardziej bezpośrednie i dość łatwo będzie dostrzec osobę bezradnie uderzającą w ziemię.

Nieoczekiwana technika zapobiegająca oszustwom

Dzięki „Splat” w przypadku wykrycia oszusta możesz losowo i dla zabawy dezaktywować jego spadochron i wysłać go na ziemię po jego wypuszczeniu.

Ale co się stanie, jeśli złapiemy ich po tym, jak go wdrożą? Cóż, „Splat” może również dostosować prędkość gracza, zamieniając prosty skok w nurkowanie na głębokość 3000 metrów, które natychmiast go eliminuje. To jedna z wielu nowych sztuczek, które opracowaliśmy – i porozmawiamy o niej więcej w przyszłości.

Wyrafinowana i ukierunkowana technologia

Jeśli chodzi o technologię, zgłoszenie konta nie powoduje jej aktywacji i nie będzie to następowało w losowych odstępach czasu dla danego użytkownika. Pełne oświadczenie można przeczytać tutaj. Jest to oczywiście jeden z kilku kluczowych sposobów, jakie Call of Duty planuje zwalczać wątpliwe zachowania w grze.

Źródło: www.gamefixshow.com