Call of Duty: Warzone wita Verdansk i zmienia nazwę


Call of Duty: Warzone stanie się Call of Duty: Warzone Pacific począwszy od 2 grudnia 2021 roku, kiedy gra otrzyma największą aktualizację w historii. Największą nowością jest wprowadzenie Caldery, nowej mapy osadzonej na wyspie na środku Oceanu Spokojnego, ale nie zabraknie też nowej broni i innych niespodzianek.

30 listopada i 1 grudnia Call of Duty: Warzone zorganizuje wydarzenie zmiany sezonu, w którym w końcu zostaną ujawnione losy Verdansk, które od osiemnastu miesięcy jest teraz sceną niezliczonych bitew. Począwszy od 2 grudnia rozpocznie się nowy sezon pierwszy, a wszyscy gracze posiadający Call of Duty: Vanguard będą mogli rozpocząć grę na wyspie Caldera z ponad dwustoma interesującymi miejscami, aktywnym wulkanem i wieloma inne niespodzianki. Nowa mapa będzie dostępna dla wszystkich pozostałych graczy od następnego dnia, 3 grudnia 2021 roku.

Nowa mapa Caldera będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co Verdansk, ale według Activision została stworzona z myślą o opiniach fanów i jest pełna ciekawych miejsc, które zachęcają do nowego podejścia do walki. Oprócz oferowania zupełnie innej scenerii, nowa mapa wprowadza również inny typ pojazdu, samoloty, które pozwalają zdominować starcia na niebie i przetrwać te na ziemi.

Call of Duty: Warzone jest dostępne za darmo na PlayStation, Xbox i PC, obsługując grę międzyplatformową. Wraz z nowym sezonem Activision wprowadzi również nowy system anty-cheatowy Ricochet, dzięki któremu ma utrudnić życie hakerom.Source : https://genvel.com/call-of-duty-warzone-greets-verdansk-and-changes-its-name/