Call of Duty: Warzone Vanguard ma broń, która nie strzela prosto – Wiadomości o grach


Kiedy strzelasz z pistoletu, zwłaszcza w grze wideo, zazwyczaj oczekujesz, że będzie strzelać prosto. W końcu, jak jeszcze można celować? Wejdź do Call of Duty: Warzone Vanguard, który zdecydował, że celność nie jest aż tak ważna, ponieważ większość broni w grze strzela teraz w pozornie losowych kierunkach z każdym strzałem.

Gracze odkrywają, że prawie wszystkie 40 pistoletów dodanych w nowej aktualizacji Warzone Pacific cierpi z powodu tego problemu i wydaje się, że jest to związane z nową funkcją „rozkwitu celowania”, która ma dawać pociskom losową szansę na wystrzelenie kilku kilka centymetrów od miejsca, na które kierujesz.

Wydaje się jednak, że jest to problem, ponieważ gracze odkryli, że nowa funkcja powoduje niesprawiedliwą niekorzyść w walkach, ponieważ oprogramowanie Raven przyznaje teraz, że posunęli się trochę za daleko z nową funkcją. Na szczęście została wydana nowa łatka, która „drastycznie zmniejszyła ilość „Rozkwitu” na wszystkich podstawowych broniach Straży Przedniej”.

Jednak wciąż jest w grze, a gracze nadal są niezadowoleni, ponieważ Raven potwierdza teraz, że funkcja zostanie całkowicie usunięta w nowej aktualizacji. Najwyraźniej „ten proces zajmie trochę czasu, ponieważ będziemy musieli określić odpowiednie wady, aby zrównoważyć usunięcie Wykwitu, które będą się różnić w zależności od każdej indywidualnej Broni i rodzaju Załącznika, do którego są przypisane”.

Poprawka nie wpływa na samą Vanguard, jednak tylko na komponent Warzone, co może sprawić, że przełączanie się między dwiema grami może być trochę mylące. Z pewnością będziemy zgłaszać wszelkie dalsze aktualizacje, gdy się o nich dowiemy.Source : https://www.gamefront.com/games/gamingtoday/article/call-of-duty-warzone-vanguard-has-guns-that-don-t-shoot-straight